Užívajte si leto bez obáv z inkontinencie

Žena hojdá vnučku

Vyriešte svoj intímny problém a užite si leto (Zdroj: PR článok)

Letné obdobie je časom hojnosti – všade samé šťavnaté ovocie, slnečné lúče a množstvo dlhých svetlých dní… To všetko láka prežiť čo najviac nezabudnuteľných zážitkov, z ktorých môžeme čerpať energiu po zvyšok roka. Návšteva letného koncertu pod holým nebom? Romantická prechádzka po pláži, alebo výlet do hôr? Nič z toho si nemusíte nechať ujsť a leto môžete prežiť naplno aj s  inkontinenciou.

Prechádzka pri mori
Cíťte sa vždy pohodlne vďaka MoliCare (Zdroj:PR článok)

Ako na to?

Potrebujete nielen chuť zažívať pekné chvíle, no hlavne musíte vedieť o šikovných inkontinenčných pomôckach, ktoré vás nikdy nenechajú v štichu. Na trhu je ich dostupných veľa, no zárukou kvality sú pomôcky MoliCare od rokmi overenej značky HARTMANN. Ponúka viacero variantov podľa závažnosti únikov moču a okrem spoľahlivosti si dáva záležať aj na dizajne a diskrétnosti svojich produktov.

Doprajte si letný program podľa svojej chuti a nálady, zoberte kamarátku, manžela a nezabudnite na MoliCare Lady. Vďaka trojvrstvovému absorpčnému jadru okamžite premenia tekutinu na gél a zabránia tak akýmkoľvek únikom. Vy si vďaka tomu naplno vychutnáte aj niekoľkohodinový program úplne bez obáv.

Čo by to bolo za prechádzku po pláži bez vašich obľúbených ľahučkých letných šiat? Alebo ste skôr typ na ultra krátke šortky? S nenápadnými inkontinenčnými vložkami sa nemusíte vzdávať svojho obľúbeného oblečenia ani v lete. Sú tenké, pohodlné a dostupné až vo ôsmich veľkostiach podľa potreby absorpcie. Vďaka špeciálnej technológii Odour Neutralizér efektívne pohlcujú pachy, takže nikto nespozná, že nosíte inkontinenčnú pomôcku.

Hartmann MoliCare
Pomôcky MoliCare Lady sú veľmi diskrétne (Zdroj:PR článok)

Ak plánujete využiť letné obdobie na výšľap do hôr, smelo do toho! Nezabudnite si zbaliť krém s vysokým SPF a pomôcky MoliCare Lady. Ich povrch je antibakteriálny a eliminuje až 99 % baktérii. Sú priedušné, takže zabezpečia maximálnu pohodlnosť pri nosení a napriek subtílnemu tvaru sú extra absorpčné. Nič vám nezabráni objavovať krásy divokej prírody a vychutnávať si upokojujúci zvuk zurčiacich horských potokov.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Melanóm sa môže vyskytnúť kdekoľvek na tele: Najlepšou prevenciou je vyhýbať sa týmto aktivitám
Starší pár na túre
S MoliCare všetko zvádnete (Zdroj:PR článok)

S Inkontinenčnými pomôckami, z ktorých vzorky si môžete vyskúšať úplne zdarma, vás čaká leto plné zážitkov bez obmedzení. Vychutnajte si práve to, čo máte na lete rady a naplno si užívajte každý magický moment. Pohodlne, diskrétne a s vedomím, že hoci toto obdobie opäť utečie rýchlo ako voda, vy si nič nenecháte ujsť.


Zdroj: PR článok
Odporúčame