Tento matrac je skutočná investícia: Využijete ho v prírode, pri cvičení aj pre návštevu!

Dormeo

Vyspite sa pohodlne kdekoľvek (Zdroj: Dormeo)

S prichádzajúcim teplým počasím a uvoľňujúcimi sa opatreniami nás slniečko čoraz častejšie láka von. Premýšľame už aj nad nejakým tým letným oddychom a dovolenkou. Tento rok budú pravdepodobne najobľúbenejšie výlety po Slovensku a okolí a mnohí z nás možno skončia pod stanom. Chcete vedieť, ako si užiť poriadny relax v prírode?

Dormeo
Vyspite sa pohodlne kdekoľvek (Zdroj: Dormeo)

Patríte k náruživým turistom alebo dávate prednosť skôr dovolenke v pohodlí hotela? Tento rok určite aj tí najpohodlnejší a tzv. mestské typy znovu prehodnotia svoje možnosti a pravdepodobne zvážia pobyt v prírode. Pokiaľ ste sa rozhodli, že si odpočiniete pod stanom, v kempe alebo niekde na chate, určite si kladiete otázku, ako sa v takomto prostredí dá vyspať?

Relax v objatí prírody má svoje pre aj proti. Viac pohybu, slnka a čerstvý vzduch prospejú každému a niekto vyslovene nemá rád chodenie po pamiatkach či váľanie sa na pláži. No aby sa Vaša dovolenka premenila na skutočný relax, potrebujete sa dobre vyspať – a to v prírodných podmienkach nie je vždy jednoduché. Preto odporúčame vziať si so sebou doplnkový matrac (alebo tzv. vrchný matrac), ktorý je zmenšenou verziou Vášho skutočného matraca, na akom spávate doma.

Dormeo
Vyspite sa pohodlne kdekoľvek (Zdroj: Dormeo)
Doplnkové matrace sú praktickí spoločníci každého cestovateľa. Ich veľkosť a hmotnosť je malá v porovnaní s klasickým matracom. Ľahko ich zbalíte zrolovaním na menší rozmer a pohodlne odveziete v kufri auta. Po vyrolovaní, či už na starú posteľ na chate, gauč alebo priamo na zem v prírode, máte za pár sekúnd vyriešené pohodlné miestočko na spanie. Hrúbka takýchto podložiek sa pohybuje od 4 do 8 cm. Sú teda skladné, ale keďže sa vyrábajú z rovnakých materiálov ako skutočné matrace, už si nemusíte odopierať pohodlie ani mimo Vašej spálne.

Doplnkové matrace majú množstvo praktických výhod a využití. Nemusíte sa obávať, že ide o zbytočnú investíciu na krátke letné obdobie. Takýto povrch hravo vylepší Vašu domácu posteľ a gauč o niekoľko centimetrov pohodlia naviac. Takže môžete spokojne spať po celý rok.

Dormeo
Vyspite sa pohodlne kdekoľvek (Zdroj: Dormeo)

Napríklad 5-zónový vrchný matrac Aloe Vera poskytuje excelentnú oporu, zatiaľ čo ošetrenie Aloe Vera v poťahu vytvára jemný pocit na dotyk. Obsahuje tiež penu Formacell – dodatočnú vrstvu pohodlia, ktorá bola špeciálne navrhnutá tak, aby sa prispôsobovala a ostávala permanentne elastická, čím zabezpečuje luxusné pohodlie. Výhodou tohto modelu je členenie na zóny pohodlia, pretože každá časť tela vytvára rozdielny tlak na plochu matraca.

Dormeo
Vyspite sa pohodlne kdekoľvek (Zdroj: Dormeo)

Pokiaľ máte doma deti alebo radi cvičíte, doplnkový matrac je pre Vás perfektnou voľbou. Môžete ho použiť ako mäkkú podložku priamo na zemi. A ak k Vám príde nečakaná návšteva, máte pre ňu komfortné miesto na spanie. Skvelou voľbou je aj pre spánok na internátoch a v podnájmoch, kde si nemôžete priniesť vlastnú pohodlnú posteľ.

Dormeo
Vyspite sa pohodlne kdekoľvek (Zdroj: Dormeo)

Najmä v lete býva zásadným problémom potenie. Staré a lacné typy matracov či postelí neberú na prehrievanie vôbec ohľad. Moderné materiály si však vedia poradiť aj s týmto problémom. Doplnkové matrace Dormeo majú špeciálne ošetrenia poťahu, vďaka čomu sa vyhnete prílišnému zadržiavaniu vlhkosti a tvorbe plesní, baktérií či prachových roztočov. Sú teda ideálne aj pre alergikov. Navyše sa vyspíte komfortne a hygienicky na vlastnom matraci, takže sa nemusíte obávať, kto spal v hotelovej posteli pred Vami, a prinesiete si kúsok pohodlia z domu. Vďaka prateľným poťahom môžete využívať vrchný matrac aj priamo na zemi.

Takže hurá na plánovanie dovolenky!


Plní elánu aj na Facebooku: Buďte v obraze a nenechajte si ujsť už žiadny zaujímavý článok

Zdroj: PR článok
Odporúčame