Zábavné rozprávanie Václava Koptu a Iva Šmoldasa: Na toto vystúpenie stojí za to prísť!

Príďte si vypočuť humorné postrehy Koptu a Šmoldasa (Zdroj: predpredaj.sk)

Poďte sa zabaviť na rozprávaní Václava Koptu a Iva Šmoldasa. Tešiť sa môžete na smršť historiek, postrehov, spomienok a príbehov z hereckého, spisovateľského i osobného života, okorenenou jedinečným štýlom humoru.

Vstupenky na bratislavské vystúpenie 21. marca kúpite na Predpredaj.sk.

Václav Kopta sa narodil 21. 6. 1965 v Prahe v rodine básnika a textára Pavla Kopty. Absolvoval hudobne dramatický obor na Pražskom štátnom konzervatóriu, kde sa stretol so svojou súčasnou manželkou Simonou Vrbickou. Má dve dcéry – Františku a Janu.

Václav Kopta je divákom známy najmä z komédie „Sněženky a machři“

Václava Koptu najviac preslávila úloha Radka Převrátila, kterú stvárnil v roku 1982 vo filme „Sněženky a machři“. Ďalej hral niekoľko úloh v televíznych inscenáciách České televízie a objavil sa tiež vo filmoch spoločnosti Perplex Jiřího Suchého. Bol 33 rokov stálym členom divadla Semafor. Aktuálne účinkuje napríklad v predstaveniach: „Život je náhoda v obnošený vestě, To nám to pěkně začíná, I ty zpíváš si ty hity, 80 svíček na ztraceným dortu, Patero důvodů pro voo doo, Sex a sex je dvanáct, Je nám 45…“

Účinkoval aj v programoch: „Všechnopárty, Kam zmizel ten starý song, Tvoje tvář má známý hlas, Stardance a v ďalších“. Nie je iba známym hercom, ale mnoho rokov tiež  ako muzikant. Bol členom niekoľko kapiel (BossaNova, Bluesberry, Wooden Shoes ai). Aktuálne je členom svojej vlastnej kapely Václav Kopta & band.

Ivo Šmoldas je vyhľadávaný český moderátor

Ivo Šmoldas pracoval ako nakladateľský redaktor, manažér i majiteľ nakladateľstva. Prekladal z angličtiny a slovenčiny poviedky i romány. Môžeme sa s ním stretnúť na vlnách Českého rozhlasu, kde uvádza vlastnú talk show „Lenoška Iva Šmoldase“. Pre Rádio Impuls pripravoval glosy reflektujúce aktuálnu spoločenskú situáciu. Z týchto krátkych komentárov vznikli dve knihy „Co Vy na to, pane Šmoldasi?“

Vystupoval zvlášť v zábavných a diskusných programoch mimo iné: Dementi, TV Prima. V poslednej dobe sa však dostáva do povedomia divákov hlavne ako vyhľadávaný moderátor a obľúbený hosť rôznych televíznych show a zábavných programov, s pohotovými a vtipnými reakciami. Klubový výjazdný program Ivo Šmoldasa je založený na humornom a originálnom rozprávaní, životných príbehov tak zo súkromného, tak z profesionálneho života.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame