Chcete zažiť skutočný gastronomický zážitok? V bratislavskej reštaurácii vás prevedú originálnou ochutnávkou!

Ochutnávkové menu

Slávny vyprážaný syr podávaný v Bistronomy (Zdroj:Čilližrút)

Chcete aj vy zažiť degustačnú večeru? Teraz na to máte skvelú príležitosť. Vo vychytenej bratislavskej reštaurácii Bistronomy na vás čaká prvý z eventov pre všetkých milovníkov dobrého jedla, vína, zábavy a nových priateľov. Celý koncept usporadúva slovenský foodbloger Čiližrút a máte sa na čo tešiť.

Po štyroch rokoch písania o podnikoch a o jedle sa Čiližrút rozhodol posunúť o kúsok ďalej. Chce zdieľať svoje najväčšie zážitky s čo najväčším počtom ľudí a prinajlepšom osobne. Na pravidelnej báze plánuje organizáciu ochutnávkových večerí, pričom prvá z nich vás čaká už tento týždeň.

Na večeri vás, ako inak, budú sprevádzať chute, ktoré bežne v podnikoch nenájdete a zrejme by vám ani nenapadli. Čiližrút vás presvedčí o tom, že čo môže na papieri vyzerať ako hlúposť, môže na jazyku prebudiť výbuch skvelých chutí.

Prvý takýto event sa bude konať už tento štvrtok 11. augusta v Bistronomy. Nachystaných bude celkovo 7 chodov vrátane someliérstva, čiže ochutnávky vín. Čaká na vás chutné jedlo, veľa zábavy a množstvo nových priateľov. Lístky na podujatie si zakúpite cez Tickerportal. Viac sa dozviete aj na Čiližrútovom facebooku.


Zdroj: plnielanu.sk, tickpo.zoznam.sk, Instagram/cilizrut
Odporúčame