Veľkolepý Žilinský festival piva, plný zábavy a jedla: Príďte aj vy!

Nenechajte si ujsť jedinečný festival piva (Zdroj: Archív Žilinský Festival Piva)

Poďte na pivo! Nie však hocikam a na hocijaké. Čaká vás jedinečný 3. ročník Žilinského festivalu piva, kde si okrem ochutnávky rôznych remeselných pív užijete aj skvelý program a uvoľnenú atmosféru.

Do dvoch dní sme zmestili všetkých hudobných interpretov, ktorých máte radi. Zaspievate si, zatancujete si, zaspomínate si. Tak, aby si každý prišiel na svoje. Žilinský Festival Piva 2024 sa začína 30.8.09.2024 a končí 31.8.2024.

Ochutnajte tie najlepšie pivá (Zdroj: Archív Žilinský Festival Piva)

Stánky s dobrým jedlom budú striedať stánky s rôznymi aktivitami. Môžete vyskúšať jedinečné pivá z lokálnych pivovarov Revolucionár, Frambor a Beerokrat či Malý Janek. To je len malý výber zo správne chladených a čapovaných dobrôt, ktoré Vás priamo na mieste čakajú.

Z tých teplých dobrôt môžete vyskúšať napríklad Pinzu alebo Slovenské hotdogy, ale určite si každé bruško vyberie. Lahodné vône sa budú šíriť vzduchom tak ako smiech Vašich spokojných detičiek. Mysleli sme aj na ne a pripravili sme im kopec zaujímavých aktivít. Rodičia budú mať o deti postarané aj vďaka skákacím hradom a maľovaniu na tvár.

Vstupenky na Predpredaj.sk

Na festivale nájdete všetko, čo máte radi (Zdroj: Archív Žilinský Festival Piva)

Nech už máte radi čokoľvek, u nás bude všetko. Celým festivalom Vás samozrejme bude sprevádzať príjemná hudba ako napríklad kapely Para, Hudba z Marsu, Malalata, Korben Dallas a mnoho ďalších. Určite sa máte na čo tešiť, tak neváhajte a príďte.

Vstupenky na Predpredaj.sk

Odporúčame