Valentínsky HOROSKOP na február: Pozor, toto znamenie sa objaví v milostnom trojuholníku!

Valentínsky horoskop

Čo vás vo februári čaká v oblasti vzťahov? (Zdroj: GettyImages)

Február sa nám spája najmä s obdobím svätého Valentína. Aj keď je to pre mnohých skôr komerčný sviatok, podvedome asi každý z nás vie, že ide zároveň o deň, keď na lásku myslíme viac než inokedy. Pozrite sa, čo vás v tejto oblasti čaká!

Vodnár (20. január – 18. február)

Do života vám vstúpi zaujímavý človek. Najskôr sa bude tváriť priateľsky, čas však ukáže, že je všetko úplne inak. Buďte radšej obozretní a nedajte sa zmiasť. Vzťahy nás vedia ovplyvniť iba natoľko, nakoľko si ich význam pripustíme k telu. Zamerajte sa radšej na svoj rozvoj a spoznajte, čo znamená láska k sebe samému.

Ryby (19. február – 20. marec)

Vaše srdce nebude počas februára zasiahnuté Amorovým šípom, napriek tomu bude v centre vašej pozornosti. Dávajte si na seba obrovský pozor, niektorým rybám môže hroziť zdravotný problém spojený práve so srdcom.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Zdá sa, že vaše manželstvo dostalo v posledných mesiacoch poriadne zabrať a skĺzlo do rutiny. Február a tiež Valentín sú skvelou príležitosťou ako to zmeniť. Zapojte všetky zmysly, na lásku nie sme nikdy starí. Tešiť sa môžete na fantastické vyvrcholenie tohto dňa. Pripraviť by ste sa mali tiež na dávku vzrušenia.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Váš milostný život sa počas februára dostane do známeho trojuholníka. Zistíte totiž, že už pár týždňov má vaša polovička novú známosť. Je iba na vás, ako sa s tým vysporiadate. Dôležité je, že je to teraz vo vašich rukách. Doprajte si čas a nerobte rozhodnutia v afekte.

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Druhý mesiac v roku si pre vás pripravil vskutku zaujímavú predpoveď. Zdá sa, že od druhej polovice februára bude váš život pripomínať ľúbostný príbeh. Nevedno však, či s aktuálnym alebo novým partnerom. Isté však je, že romantikou sa šetriť nebude. Nezatvárajte pred tým oči a nenechajte si ujsť veľmi peknú časť vášho života.

Rak (22. jún – 22. júl)

Patríte k najcitlivejším znameniam vo zverokruhu vôbec. Váš život sa vždy točil okolo citov, lásky a emócií. Budete dúfať, že február a špeciálne Valentín bude tento rok priam rozprávkový. Je však iba vo hviezdach, čo sa stane. Už párkrát ste sa sklamali len kvôli tomu, že ste mali veľké očakávania.

Lev (23. júl – 22. august)

Slobodné levy už dlho túžia po súznení s novou osobou. Aj keď ste dominantní, už by ste sa najradšej nechceli viesť. Bez snaženia sa to však nepôjde tak jednoducho. Chyťte osud do vlastných rúk a urobte to, čo musíte začnite aktívne hľadať lásku. Nebojte sa online zoznamiek ani prihovoriť sa niekomu. Február vám bude v oblasti lásky viac ako naklonený.

Panna (23. august – 22. september)

Čaká vás mesiac, počas ktorého sa budete snažiť upratať si svoj rebríček hodnôt. Budete veľa prehodnocovať a zdá sa, že dospejete aj k vážnemu kroku. Vyrieši sa tým to, čo vás už dlhšiu dobu ťažilo. City pôjdu tentokrát bokom.

Váhy (23. september – 22. október)

Ustálený partnerský život prináša najmä pohodu a stabilitu. Vážte si, že máte po boku dobrého partnera. Príjemným spestrením bude romantický deň iba pre vás dvoch. Choďte sa prejsť, na dobrú večeru a báť sa nemusíte ani kina. Bude to pre vás po dlhom čase úplne nová skúsenosť.

Škorpión (23. október – 21. november)

Niekedy od partnera očakávame viac, ako sme mu my sami ochotní dať. Nie je to aj váš prípad? Nie ste príliš prísni na partnera? Platí to pre zadaných škorpiónov aj pre tých, ktorí lásku iba hľadajú. Uberte z nárokov a triezvo zhodnoťte, čo aj vy dokážete druhej strane ponúknuť. Uvidíte, že vám to otvorí v oblasti lásky nové dvere.

Strelec (22. november – 21. december)

Po dlhom čase sa vám ozve bývalý partner. Ste si istý, že máte v sebe všetko uzavreté? Zdá sa totiž, že to naštrbí váš doterajší život. Milostný život pôjde vo februári do úzadia.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Možno ste si mysleli, že máte po boku partnera, ktorý je pre vás ten pravý. Všetko však zmení nečakaný a nevinný románik. V oblasti vzťahov a lásky bude pre vás február mimoriadne náročný. Iskry budú lietať na všetky strany a spaľovať vás bude nepoznaná vášeň.Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame