Pravdivý príbeh: Zamiloval som sa do ženy vo veku mojej matky – rodičia to nevedia stráviť!

Pravdivý príbeh: Zamiloval som sa do ženy vo veku mojej matky

Odkedy som podstatne staršiu Alenu spoznal, nedokázal som od nej odtrhnúť zrak (Zdroj: GettyImages)

Už dlhšie si všímam, že prinášate pravdivé príbehy, o ktoré sa s vami delia vaši čitatelia. Dlho som zbieral odvahu na to, aby som vám ten svoj napísal aj ja. Myslím si však, že nastal najvyšší čas. Je potrebné búrať mýty o tom, že vo vzťahu by mal byť starší práve muž. U nás doma to totiž máme presne naopak.

Volám sa Filip a mám 37 rokov. To, kde pracujem alebo bývam, podľa mňa nie je podstatné. Oveľa dôležitejšie je povedať, že samého seba vnímam ako bežného muža s priemerným platom. Každé ráno vstávam, idem do práce, venujem sa svojim záľubám aj partnerke. Takmer vždy som to mal presne takto.

Ženy ma priťahovali a fascinovali odjakživa. Dokonca som bol od svojich 17 rokov takmer neustále vo vzťahu. Ten prvý mi vydržal skoro štyri roky, môj ďalší vzťah trval dva roky a potom som mal zopár románikov.

V 26 rokoch som si našiel priateľku, ktorá bola ako z učebnice o dokonalej žene a neveste. Aspoň som si to vtedy myslel. Volala sa Sára, bola o rok mladšia ako ja a spoznali sme sa vo fitku. Slovo dalo slovo a zanedlho sme už randili. Po čase sme sa rozhodli spolu bývať a moji aj jej rodičia nám ihneď začali omieľať svadbu, ako sa tešia na vnúčatá a tak ďalej. Vtedy sme sa ani ja a ani ona na takýto vážny krok necítili. Boli sme stále mladí, chceli sme si užívať a cestovať.

Keď však Sára oslavovala tridsiatku, začala na mňa vyvíjať nátlak spojený so svadbou a deťmi. Sám som cítil, že už by sa patrilo, aby som pokľakol na koleno. Respektíve, cítil som skôr tlak okolia. Lenže niečo ma brzdilo. Čím viac som o tom premýšľal, tým viac som si uvedomoval, že sa ženiť nechcem. Náš sex vyzeral ako u dvoch robotov, nemali sme sa už o čom ani rozprávať. Po dlhších debatách sme teda obaja dospeli do bodu, kedy sme sa zhodli, že náš vzťah treba ukončiť.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Čo o vás prezradia erotické sny? Prezradíme vám ich skryté významy

Mal som 31 rokov. Zrazu po takom dlhom čase, kedy som bol zadaný, začal som ľudovo povedané naháňať baby na zoznamkách a vyhľadával som sex na jednu noc. S nejakou ženou som sa stretával aj častejšie, ale nič špeciálne sa u mňa nasledujúce roky neudialo. Žil som pre prácu, pre šport a sám pre seba.

Všetko sa zmenilo v roku 2022, kedy ma kolegyňa pozvala na vlastnú svadbu. Spoznal som sa tam s Alenou. Bola polroka po rozvode a získala si ma hneď, ako sme sa spolu dali do reči. V tom čase som mal 35 rokov a ona mala 56.

Nebola vôbec ženou, za ktorou by som sa kedykoľvek obzrel. Mala kilá navyše a vlasy ostrihané nakrátko. Napriek tomu z nej vyžaroval neuveriteľný sexepíl. Trochu sme si vypili, výborne sme sa na svadbe zabavili a nič nenasvedčovalo tomu, že sa ešte niekedy uvidíme. Ja som ju však nemohol dostať z hlavy, stále som mal v nose jej kvetinovú vôňu. Odhodlal som sa, že ju vypátram. Keď som získal na ňu telefónne číslo a ozval som sa jej, bola prekvapená. Volávali sme si a párkrát sme sa stretli.

Alena žila sama, deti mala už odrastené a viedli vlastný život. Videl som na nej, ako jej lichotí môj záujem. Bol som úplne fascinovaný jej povahou aj životnými skúsenosťami. Navyše, v posteli bola neuveriteľná, doposiaľ som nič také nezažil. Ponoriť hlavu do jej veľkého poprsia, ohmatať každý záhyb jej tela či veľký zadok – to všetko ma okamžite priviedlo do varu. Nechápal som, kde sa to v nej berie. Bola to moja prvá skúsenosť so staršou ženou.

Odvtedy ubehli necelé dva roky. S Alenou dnes spolu žijeme u mňa doma. Som neuveriteľne zamilovaný a šťastný. S Alenou vedieme neustále rozhovory na rôzne témy, funguje nám to v posteli a máme aj spoločné záľuby ako napríklad bedminton alebo bowling, bicykle či cestovanie. Jediný problém je, že moji rodičia náš vzťah neprijali. Momentálne zvažujeme adopciu dieťaťa. Uvidíme, ako to dopadne.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Pravdivý príbeh: Precestovala som kus sveta, no vytúžený pokoj mi priniesol až život na dedine

Pravdivé príbehy nájdete aj na našom YouTube kanáli

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame