Bohatý výber vyše 100 receptov: Tieto boli v roku 2020 vaše obľúbené!

Vyskúšajte naše najlepšie recepty roku 2020 (Zdroj: GettyImages)

Blížia sa sviatky plné hojnosti, ktoré určite všetci oslávime podľa rodinných tradícií. Medzi sviatkami, ale aj počas roka, sa však určite aj vám zunuje to isté menu. Spestrite si ho a vyskúšajte vo vašej kuchyni najlepšie recepty tohto roku.

Čo variť najbližšie dni? Vyberajte z vyše 50 obľúbených receptov na polievky, kuracie, zemiaky aj koláče

Ak hľadáte inšpiráciu, čo variť, prinášame vám zoznam obľúbených jedál na obedy aj večere. Sme si istí, že mnohé z nich máte v jedálničku pravidelne, no určite sa nájdu aj také, ktoré ste ešte neskúsili.

50+ koláčov na každú príležitosť: Tieto recepty si dobre odložte, nikdy neviete, kedy sa zídu!

Máte chuť na sladké? Potom ste tu na správnom mieste! Čaká na vás nádielka viac ako 50 receptov na zákusky, koláče, torty aj nepečené dezerty.

Najlepšie marinády na ryby, kuracie, bravčové aj hovädzie mäso: Odložte si ich, zídu sa vám v kuchyni aj na grilovačke!

Výborné sú nielen na grilovačku, oceníte ich aj pri príprave minútok na panvici či dlhšom pečení. Dnes sme pre vás vybrali tie najlepšie marinády, ktoré aj z „obyčajného mäsa“ vyčarujú voňavú špecialitu.

Rozmýšľate, akú polievku uvaríte? Našu bohatú zbierku vyše 30 receptov oceníte každý deň!

Máme ich radi práve pre ich rozmanitosť a častokrát aj nenáročnú prípravu. Zeleninové polievky sú plné vitamínov, lahodné krémové nás zase zasýtia aj zahrejú. V nasledujúcom zozname na vás čakajú tradičné kombinácie, ale aj menej známe recepty. Hoci sa líšia v ingredienciách, predsa len majú niečo spoločné – na konci očakávajte prázdny tanier a plné bruško

FOTORECEPT Rodinný recept na tradičné langoše: Dedí sa u nás generácie, lepšie ste nejedli!

Langoše, hoci pochádzajú z Maďarska, patria k tradičným jedlám aj v našej kuchyni. Ako to už býva, existuje veľmi veľa rôznych receptov. Tentokrát vám však prinášame jeden rokmi overený recept na krásne nadýchané a mäkučké langoše.

Inšpirujte sa aj ďalšími receptami na našom webe!

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame