VEĽKÉ TESTOVANIE SLOVÁKOV Východniari sú najlepší záhradkári!

Východniari poznajú svoje záhradky najlepšie (Zdroj: Freepik)

Zúčastnili ste sa aj vy našej súťaže Veľké testovanie Slovákov? Pozrite sa, ako dopadlo tretie kolo súťaže venované záhradkárčeniu. Okrem výsledkov jednotlivých krajov sa dozviete aj meno ďalšieho výhercu.

Vyhodnotenie 3. kola

Vyhodnotenie výsledkov predstavuje percentuálny počet správnych odpovedí, vzhľadom k rozdielnemu počtu súťažiacich v jednotlivých krajoch. V 3. kole sa víťazným krajom stal prešovský. Ostatné kraje sa umiestnili nasledovne:

Prešovský – 86,80 %

Trenčiansky – 86,10 %

Trnavský – 85,30 %

Nitriansky – 85,20 %

Žilinský – 85,10 %

Košický – 84,00 %

Banskobystrický – 83,70 %

Bratislavský – 83,60 %

Výhercom tretieho kola spomedzi súťažiacich sa stala pani Mária, ktorá od nás a našich partnerov získava balíček výberovej kávy značky COFFEIN praženej na Slovensku. Výherkyňu skontaktujeme e-mailom.

Aké výhry môžete získať?

Mesačná výhra: Prekvapenie od našich partnerov (jedna vecná cena od pražiarne COFFEIN alebo vydavateľstva Grada)

Záverečná výhra: Losujeme troch výhercov, ktorým poputuje balíček s kávičkou od pražiarne COFFEIN a knižky od vydavateľstva Grada

Partneri

Partnermi súťaže Veľké testovanie Slovákov sú Grada a COFFEIN.

Pravidlá súťaže nájdete tu.

Počas septembra prebieha 4. kolo

Súťaž pokračuje aj v septembri! Veľké testovanie Slovákov prebieha celý rok a nasledovať bude už štvrté kolo, ktoré preverí vaše znalosti z hudby. Ak ste sa zatiaľ nezapojili, skúste šťastie tento mesiac a ukážte, že na Slovensku sa práve vo vašom kraji nájde najviac múdrych hláv.

Odporúčame