V apríli nebudete vedieť kam skôr! Vyberte si to svoje z pestrej ponuky kultúrnych podujatí.

Apríl prinesie množstvo podujatí (Zdroj: Pexels/George Milton)

Máme tu začiatok jari a ten je spojený s oslavami Veľkonočných sviatkov. Po tradičnej šibačke si môžete vybrať z našej bohatej ponuky zaujímavých podujatí a vyraziť za zábavou s rodinou a priateľmi. A Veľkou nocou nekončíme, pretože koncertami, divadelnými predstaveniami a športovými zápasmi to máme nabité celý bláznivý apríl.

Stačí si kliknúť na predpredaj.sk a nájsť si to svoje zo sveta zážitkov.

Korben Dallas

Populárni Korben Dallas budú aj v apríli pokračovať svojim jarným turné k aktuálnemu albumu Deti rýb a zastavia sa napríklad v Púchove, vo Zvolene, v Bratislave a záverečný koncert bude v Ružomberku. Okrem nových skladieb určite na koncertoch zaznejú aj všetky najznámejšie hity kapely ako Otec, Za sklom alebo Dvere.

VSTUPENKY

Fanúšikovia skupiny Korben Dallas si prídu na svoje (Zdroj: Korben Dallas)

Para – Na Ceste Tour 2023

Na ceste je názov klubového turné bratislavskej kapely Para, ktoré bude mať 8 zastávok počas celého apríla. Koncertný repertoár bude tvoriť prierez hitov vrátane nových skladieb, ktoré Para nahráva na svoj pripravovaný album. V koncertnej zostave samozrejme nebude chýbať charizmatický spevák Lasky, či primátor Bratislavy Matúš Vallo. Vstupenky sa míňajú raketovou rýchlosťou, zabezpečte si svoje včas exkluzívne v sieti predpredaj.sk.

VSTUPENKY

Para zahrá prierez svojich najväčších hitov vrátane nových skladieb (Zdroj: Para)

PACI PAC

Deťmi obľúbení PACI PAC pokračujú v turné k novému CD a DVD To najlepšie deťom. Môžete sa tešiť na premiéru nového živého predstavenia plného farebných kostýmov a veselých postavičiek z obľúbených pesničiek. Nebude chýbať dupajúci Slon, Levík vegetarián, Pán Trampolíni z Talianska, dokonca príde aj pán traktorista a nezabudneme si zatlieskať na Ťapi ťap alebo si poriadne zaskákať na pesničku Dedoles.

VSTUPENKY

Hanička a Murko

Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko pozývajú všetky deti na svoje nové pesničkové predstavenie! Čakajú na vás aj ich zvierací kamaráti v životnej veľkosti ako Opička, Capko, Červík alebo Žabka a 12 obľúbených pesničkových hitov. Vystúpenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a divadla. Haničku a Murka tradične sprevádza aj ich veľká kamarátka Sofi alebo Paťka, ktorá bude s nimi a so zvieracími kamarátmi spievať, tancovať a pomáhať im urobiť z vystúpenia ozajstnú šou! Kliknite na tlačidlo nižšie a objavte ich predstaveniami nabitý aprílový kalendár.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Zakončenie lyžiarskej sezóny v Čičmanoch: Návštevníci prišli v pestrých kostýmoch

VSTUPENKY

Vezmite deti alebo vnúčatá na vystúpenie Haničky a Murka (Zdroj: Hanička a Murko)

PACHO – Zbojník z Hybe

Postava zbojníka Pacha z legendárneho filmu sa dočkala nového muzikálového spracovania s prvkami moderného cirkusu v réžii Jakuba Nvotu. Ten je zároveň aj autorom scenára a textov piesní, ku ktorým napísali pôsobivú hudbu Martin Geišberg a Kamil Mikulčík. V hlavných úlohách sa predstavia Tomáš Grega, Csongor Kassai, Miloš Kusenda, Braňo Jobus, Broňa Kovačíková alebo Tomáš Palonder. Vstupenky na aprílové vystúpenia nájdete len v sieti predpredaj.sk.

VSTUPENKY

LEVANDULOVÁ – Najkrajšie piesne Hany Hegerovej

Aj v roku 2023 môžete opäť zažiť tento jedinečný program, a to vo vybraných šiestich mestách na Slovensku. V predstavení LEVANDULOVÁ – Najkrajšie piesne Hany Hegerovej zaznejú v prevažnej miere piesne z repertoáru prvej dámy česko-slovenského šansónu Hany Hegerovej, ale aj ďalšie nádherné piesne z autorskej dielne Petr Hapka / Michal Horáček v interpretácii Zuzany Krónerovej, Zuzany Mauréry, Lucie Šoralovej, Richarda Müllera a Petra Maláska. Lístky na všetkých 6 koncertov nájdete iba v sieti predpredaj.sk.

VSTUPENKY

Vychutnajte si piesne Hany Hegerovej v podaní skvelých umelcov (Zdroj: Richard Novák)

KATAKLYSM a SOILWORK

Eventová agentúra A & P Media Productions ohlasuje koncertnú lahôdku, ktorá poteší všetkých metalistov. Svoje sily na pripravovanom európskom turné spojili kanadskí deatheri KATAKLYSM a švédski melodic groove metalisti SOILWORK. Slovenskí fanúšikovia sa môžu tešiť, že toto turné bude mať zastávku aj na Slovensku, a to 16.apríla v bratislavskom MMC. Obe kapely na ich druhej časti tohto co-headline turné bude sprevádzať fínska melodic death metalová kapela  HORIZON IGNITED. Vstupenky sú ešte stále za zvýhodnenú sumu!

VSTUPENKY

Štúdio L+S

Štúdio L+S je divadlo s tridsaťročnou tradíciou, ktorú výrazne ovplyvnilo pravidelné hosťovanie toho najlepšieho z českých divadelných scén a avantgardných súborov, ako aj hudobné programy. V súčasnosti má Štúdio L+S na svojom repertoári sedemnásť divadelných titulov, a to aj vrátane svojho hudobného večera a talk show. V apríli si môžete vychutnať napríklad monodrámu Kontrabas s Martinom Hubom v hlavnej úlohe, komédiu Staré dámy, v ktorej hviezdia nestarnúca Zdena Studenková a Kamila Magálová alebo hudobnú talkshow Music a la Carte. Program divadla nájdete na predpredaj.sk.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Ako sa nezblázniť z rodičovstva? Táto divadelná komédia o výchove detí pôsobí až terapeuticky

VSTUPENKY

Hot Men Dance Show

Svetoznáma mužská tanečná skupina Hot Men Dance z Maďarska, nazývaná aj európsky Magic Mike, pozostávajúca z profesionálnych modelov, tanečníkov, akrobatov a spevákov prichádza s úplne novou 150 minútovou megashow, ktorá obletela svet. Opäť pokračuje vo veľkolepom štýle moderného tanca s prvkami erotiky, pri ktorom zažijete strhujúcu jazdu do Las Vegas. Program je nabitý tematickými vystúpeniami, akrobatickými kúskami, bombastickými efektami, ale aj šarmom a eleganciou. Zbavte sa preto zábran a zažite s nami bláznivú, nezabudnuteľnú party show o ktorú sa postarajú Matteo Gomez a Pietro Jackson s tanečníkmi.

VSTUPENKY

Taký bol Freddie Mercury, Peter Freestone

Peter Freestone stál po boku Freddieho Mercuryho dlhých dvanásť rokov, počas ktorých spoločne zažili veselé i tragické momenty. Na svoju pozíciu osobného asistenta speváka legendárnych Queen príde zaspomínať už 28. apríla do domu kultúry Cultus Ružinov. Peter so sebou privezie ukázať množstvo fotografií z jeho osobného archívu, ktoré zatiaľ nikde neukazoval, a porozpráva o natáčaní oscarového filmu BOHEMIAN RHAPSODY, kde pôsobil ako poradca režiséra Bryana Singera.

VSTUPENKY

TIPOS Národný beh DEVÍN – BRATISLAVA 2023

Kto bude mať chuť sa trochu rozhýbať po veľkonočnom hodovaní, môže sa zúčastniť tradičného preteku TIPOS Národný beh DEVÍN – BRATISLAVA 2023, ktorý sa uskutoční 16. apríla v Bratislave a pôjde o neuveriteľný 75. ročník tohto podujatia, čo z neho robí jedno z najstarších podujatí svojho druhu na Slovensku. Štartovať sa bude z parkoviska pod hradom Devín a pobeží sa do cieľa v centre starého mesta Bratislavy.

REGISTRÁCIA

Príďte na 75. ročník Národného behu Devín (Zdroj: TIPOS Národný beh Devín – Bratislava)
Odporúčame