Ako vás ovplyvňujú farby na stenách v spálni? Skúste zvoliť tieto, zlepšia vám aj sexuálny život!

Rovnako tak harmonicky pôsobí, ak bude farebná len jedna a nie všetky štyri steny (Zdroj: Freepik/freepik)

Ak sa práve chystáte na prerábku spálne alebo ju chcete len vymaľovať, naše tipy sa vám zaiste zídu! Zmena farieb na stenách v spálni za vhodné odtiene dokáže dokonca vylepšiť váš sexuálny život. V prípade, že vás premkol pocit, že váš intímny vzťah stagnuje, začnite uvažovať nad zmenou – nie partnera, ale práve farieb na stenách vo vašej spálni!

Jedny podporia vášeň, iné ju zas utlmia

Ak máte pocit, že nemáte chuť na sex, môže byť za tým aj farebnosť vašich stien v izbe, v ktorej sa zvyknete oddávať radovánkam. Je priam neuveriteľné, ako takáto maličkosť dokáže vplývať na túto oblasť partnerského života.

To, že farby dokážu vplývať na ľudskú psychiku je dobre známe. Vďaka ich správnemu výberu, napríklad aj v spálni, sa môže zlepšiť (alebo naopak zhoršiť) aj váš sexuálny apetít.  

V znamení žltej

Žltá je veľmi svieža a útulná farba, ktorá priam láka pre využitie v interiéri. Ešte pár rokov dozadu by ste ju našli takmer v každej slovenskej domácnosti aspoň v jednej miestnosti.

Dnes sa však boom okolo tejto farby upokojil, a takmer vymizol. Žiarivé farby už nie sú in, vystriedali ich skôr jemné a tlmené odtiene, doplnené o žiarivé doplnky.

Čo sa však týka priestoru pre oddych, teda vašej spálne, nad žltou by ste nemali ani len uvažovať. Nie len, že pôsobí negatívne na váš sexuálny život, ale ovplyvňuje aj mnoho ďalšieho. Táto farba vplýva negatívne aj na dĺžku vášho spánku – práve kvôli žltej sa vám môže stať, že sa budete prebúdzať ešte pred zvonením budíka!

Vo farbách zeme

Zemité farby sú v posledných rokoch na vzostupe. Predstavujú skvelú voľbu pre ktorúkoľvek izbu. Na psychiku človeka pôsobia veľmi upokojujúco, sú nadčasové a ľahko sa kombinujú práve s bláznivými farebnými doplnkami.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Žijete s manipulátorom? Neprehliadajte tieto signály a zakročte skôr, než bude neskoro!

Príjemne pôsobia tiež bledo zelená, modrá, broskyňová a jemná levanduľová farba, no pri zvolení do interiéru odporúčame nechať aspoň plafóny biele.

Rovnako tak harmonicky pôsobí, ak bude farebná len jedna a nie všetky štyri steny. Následne môžete pomocou dekorácií dotvoriť celú miestnosť podľa vašich predstáv. Určite neurobíte krok vedľa, ak zvolíte niektorú z nich aj pre vašu spálňu!

Vášnivá červená

Červená sa považuje za agresívnu farbu, no predstavuje aj dávku vášne! Práve preto ju mnohí berú ako jasnú voľbu do spálne. Hoci podporuje sexuálny apetít a partnerskú vášeň, je treba dať pozor na to, aby nebola až príliš rušivá.

Hoci si červenou zaistíte dokonalý sexuálny apetít, a váš milostný život naberie iný smer, môže vám chýbať kvalitný spánok, či spozorujete problémy so zaspávaním.

Červenú si teda pokojne do spálne aplikujte, no siahnite skôr po jednej stene, či doplnkoch. Skvelo vyniknú napríklad závesy, obliečky, či vankúšiky…

Sledujte nás aj na Facebooku

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame