Veľký HOROSKOP na celý rok 2023: Bude lepší ako ten minulý?

Horoskop 2023

Aký bude rok 2023 z pohľadu hviezd? (Zdroj: GettyImages)

Mnohí z nás práve teraz ešte stále spomínajú na uplynulý rok. Bilancujú svoje ciele a ich splnenie, rôzne zážitky. Čoraz viac ľudí si však kladie otázku, aký bude ten ďalší, nový rok? V čom bude lepší a ako sa nám bude dariť v tých najpodstatnejších oblastiach nášho života?

Vodnár (20. január – 18. február)

V nasledujúcich mesiacoch budete často prežívať takzvané déjà vu. Ako keby ste túto situáciu už zažili, ako keby ste tých ľudí už niekedy stretli. Veľakrát si poviete, že kopírujete predošlý rok. Pamätajte však, že život je len jeden a nemôžete dopustiť aby ste ho iba prežívali.

 • Financie: Pocítite ich skutočnú hodnotu a to, že za peniaze si niektoré veci v živote skrátka kúpiť nedokážete. Napriek tomu vám odporúčame sporiť si ich aj naďalej.
 • Láska a vzťahy: V oblastí vzťahov vás nečaká žiadny výrazný výkyv. Zadaní Vodnári neprídu o partnera, rovnako však aj tí nezadaní nemôžu očakávať žiadne zlepšenie.
 • Zdravie: Ak sa vám uplynulé riadky zdali byť vágne, stačí zmeniť uhoľ pohľadu. Vďaka tomu si začnete ceniť to, že vám z chorôb do života nevstúpi nič, čo by ste nevedeli prekonať.

Ryby (19. február – 20. marec)

Ste na seba príliš prísni. Zo všetkých síl sa snažíte pred svetom vypadať dokonale, ale to vás vyčerpáva nielen fyzicky ale aj mentálne. Zaraďte spiatočku, zhlboka sa nadýchnite a nebojte sa ukázať svoje pravé je.

 • Financie: Konečne sa rozhodnete zhmotniť svoje úspory vhodným investovaním. To ste mali urobiť už dávno ale nezúfajte, lepšie neskôr ako nikdy.
 • Láska a vzťahy: V oblastí vzťahov to nevyzerá príliš ružovo. Mnohé ryby čaká ukončenie vzťahov a zdá sa, že do života vám v novom roku nevstúpi žiadna osoba, ktorá vám v tejto oblasti prevráti život na ruby.
 • Zdravie: Dajte si pozor na svoju imunitu, ktorá už nebude fungovať ako hodinky. Zaraďte do života vitamíny a výživové doplnky, ktoré vám aspoň čiastočne pomôžu a podporia zdravie.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Ďalší rok sa u vás bude točiť iba okolo práce, ktorá vás absolútne pohltí. Vaše nadšenie a zápal pre prácu však budú v závere roka ocenené kariérnym povýšením, o ktorom dnes ešte ani nesnívate.

 • Financie: Nový rok bude pre vás vo svete financií viac ako plodný. Doprajete si niekoľko maličkostí, ktoré vás potešia. Nezabudnite sa však o ne podeliť s ľuďmi, ktorí nemajú toľké šťastie ako vy. Pocit, ktorý vám to prinesie sa naozaj nedá kúpiť.
 • Láska a vzťahy: Vo svojom okolí máte niekoľko toxických ľudí, ktorí vám úspech závidia. Budú sa vám snažiť hodiť pod nohy polená. Každý ukáže svoju tvár v pravý čas.
 • Zdravie: Prvá polovica roka bude v poriadku, neskôr sa ozvú bolesti spôsobené prácou. Problematické pre vás budú najmä kríže. Viac ako kedykoľvek predtým myslite na pravidelnú masáž.
👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Ako sa na Vianoce neutrhnúť z reťaze? Podľa odborníčok na stravovanie koláče nie sú hriech

Býk (21. apríl – 20. máj)

Objavíte talent, o ktorom ste doteraz ani nevideli. Vďaka tomu váš život naberie vietor do plachiet, ktorý vám tak chýbal. Tešiť sa môžete na spoznávate nových ľudí.

 • Financie: V prvom kvartáli príde nečakaná a nepríjemná správa, ktorá na pár mesiacov uzavrie kohútik s financiami. Tento stav ale nebude trvať navždy, len sa musíte uskromniť.
 • Láska a vzťahy: Svoje deti musíte niekedy nechať ísť. Takzvaná opičia láska je skôr na škodu ako na úžitok. Nebojte sa toho. To, že niekto odíde zo spoločného domu neznamená, že ho stratíte.
 • Zdravie: Zaraďte do svojho jedálnička viac vody a čaju. Svoj pitný režim veľmi zanedbávate a problémy s obličkami na seba nenechajú dlho čakať.

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Minulý rok sa dal prirovnať k nejakému tajfúnu, ktorý zmietol všetko, na čom vám záležalo. V novom roku sa odrazíte zo dna a postupne opäť nájdete svoje miesto na tomto svete.

 • Financie: Nič ste nikdy nedostali zadarmo. Aj keď ste mali ťažšie obdobie, je na čase aby sa v oblasti práce u vás niečo zmenilo. To vám pomôže naplniť aj rodinnú kasu.
 • Láska a vzťahy: V blízkych máte oporu, ktorá vás podrží. Dovoľte im, aby boli k vám bližšie, pustite ich k sebe. Koncom roka budú práve títo ľudia pre vás hnacou silou.
 • Zdravie: Začnite pestovať aloe vera, ktoré využijete ako podporu zdravia ale aj v prípade popálením. Práve drobné rany a popáleniny budú v oblasti zdravia pre vás typické.

Rak (22. jún – 22. júl)

Empatia je vašou silnou ale zároveň aj slabou stránkou. Snažíte sa všetkým vyjsť v ústrety a zabúdate pritom na seba. Naučte sa povedať NIE. Bude to náročné, ale posilní vás to. Odhoďte strach. Tie osoby, ktoré vás majú radi pochopia, že nie vždy máte čas alebo chuť pomáhať ostatným.

 • Financie: Čakajú vás väčšie výdavky, ktoré budú spojené s novým bývaním. Ceny, ktoré budú atakovať maximá vám všetko skomplikujú. Vy to však zvládnete, preto cieľ je na dosah.
 • Láska a vzťahy: Vyžadujte viac. Nebojte sa povedať čo cítite. Vzťah by mal byť prácou oboch ľudí, úsilie nemôže prichádzať iba z jednej strany. V druhej polovici tohto roka vás čaká veľký životný krok.
 • Zdravie: Práca, vzťahy a súkromné záležitosti vám nedovoľujú mať čas aj na šport. To je však obrovská chyba. Zaraďte do života športovú aktivitu, inak si v tomto roku koledujete o poriadny problém.
👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Posledný HOROSKOP tohto roka: Kto si nájde výherný žreb a kto minie najviac na výzdobu?

Lev (23. júl – 22. august)

Vaše najväčšie šťastie sú deti, ktoré však kvôli jednému rozhodnutiu trpeli viac, ako ste si pripustili a ako ste kedy chceli vidieť. Nežijete, prežívate a v novom roku by ste to mali zmeniť. Nemôžete sa zamerať iba na prácu a vysedávanie pred televíziou.

 • Financie: Dajte dokopy financie a nechajte si poradiť, ako ich správne zužitkovať. Myslite na to, že dôchodok je tu bližšie, ako si chcete pripustiť. Prestaňte tiež míňať na nepodstatné hlúposti.
 • Láska a vzťahy: S partnerom by ste sa mali porozprávať o financiách aj o tom, že vás vzťah nenapĺňa. Ak nie je ochotný zmeniť sa, naberte odvahu a odíďte od neho. Ešte máte dosť rokov na to, aby ste zažili veľkú lásku.
 • Zdravie: V prvých mesiacoch budete žiť tak, ako doteraz. Neberiete do úvahy dobre mienené rady, že by ste mali schudnúť. Svojim životným štýlom, zlým stravovaním a nedostatkom pohybu sa sami zabíjate. Zmeňte to, kým je čas.

Panna (23. august – 22. september)

Čaká vás jeden z najkrajších a najpríjemnejších rokov vášho života. Po pár fackách, ktoré vám v minulosti osud pripravil, si to zaslúžite. Radosť, ktorú vám rok 2023 vás pozitívne ovplyvní v každej oblasti, vrátane výzoru.

 • Financie: Nemožno očakávať nič strastiplné. Prehodnotíte svoj rozpočet a peniaze začnete investovať do cestovania, pohybu a do zážitkov. Je to v poriadku, ale nezabúdajte na železnú rezervu.
 • Láska a vzťahy: Množstvo aktivít a pozitívne vyžarovanie z vás vám pritiahne do života nových ľudí. Aj vo vyššom veku spoznáte čaro krásneho priateľstva medzi mužom a ženou.
 • Zdravie: Množstvo aktivít sa vám vypomstí na jeseň. Pri hubárčení sa priotrávite hubou, ktorá mala zostať v lese. Buďte obozretní.

Váhy (23. september – 22. október)

S niektorými príslušníkmi vašej rodiny túžite zlepšiť vzťahy. To sa vám v novom roku podarí a vy tak konečne budete mať rodinu, akú ste vždy chceli. Popracujte však na svojej kariére.

 • Financie: Používanie kreditnej karty vyzerá fajn iba vo filmoch. Mali by ste byť viac samostatnejší a naučiť sa lepšie hospodáriť so svojimi prostriedkami, inak u vás môže nastať platobná neschopnosť a obrovské problémy.
 • Láska a vzťahy: V oblastí vzťahov sa vám bude dariť. Buďte trochu ústretovejší, počúvajte viac druhých a nebude vás čakať žiadna nepríjemnosť, práve naopak.
 • Zdravie: Dávajte si pozor na menšie pády a odreniny. Vo vašom veku sa z toho telo už ťažšie spamätáva.
👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Kedy a ako povedať deťom pravdu o Ježiškovi? Rozhovor neodkladajte na poslednú chvíľu, vyriešiť to môže aj tajomný list

Škorpión (23. október – 21. november)

Vytýčte si tie najdôležitejšie ciele, ktoré chcete v tomto roku splniť a sústreďte sa na ne. Iba poctivou prácou sa viete dostať tam, kam patríte. Uverte si, máte na to a nový, lepší život je na dosah.

 • Financie: Nikdy ste nič nedostali zadarmo a peniaze si veľmi vážite. Možno ste až žgrloš, nie? V partnerstve nechajte aj svoju polovičku niečo zaplatiť, na všetko nemusíte byť sám. Vo financiách si polepšíte až koncom roka a ten ďalší.
 • Láska a vzťahy: Oceňte, že vo vašom okolí je hŕstka ľudí, ktorí vás berú takého, aký naozaj ste. Možno im neviete povedať, že ich máte rád, avšak popracujte na tom.
 • Zdravie: Trávte viac času v prírode, ktorá prospešne vplýva na vaše psychické aj duševné zdravie. Sladké nápoje vymeňte za čistú vodu a nájdite si cvik, ktorý bude pre vás zároveň koníčkom.

Strelec (22. november – 21. december)

Rok 2023 bude pre vás aj rokom nových začiatkov. Trávte veľa času sami so sebou a bilancujte, čo môžete urobiť inak.

 • Financie: Veľa peňazí išlo do mimoriadne nevhodných vecí ako sú cigarety, alkohol a nezdravá strava. Keď to zmeníte, polepšíte si nielen zdravotne ale aj finančne. Smelo do toho!
 • Láska a vzťahy: Postupnou zmenou ovplyvníte naozaj všetko a všetkých okolo. Lásku budete nielen rozdávať, ale aj dostávať. Prebudia sa vo vás aj romantické city, o ktorých ste nevedeli.
 • Zdravie: Dlhodobo ste zdravie zanedbávali. Ozvú sa u vás kardiovaskulárne problémy, insomnia aj nové alergie. Je iba na vás, či vás to zrazí na kolená alebo s tým budete bojovať.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Potrebujete istotu a na zmeny nebudete reagovať dobre. Tým sa však nemožno ubrániť. Veľa sa o sebe naučíte. Zvoľniť by ste ale mali z vysokého pracovného tempa.

 • Financie: Nebudete mať o ne núdzu, avšak na vysokej nohe si tiež žiť nebudete. Pozor na osobu, ktorá si bude chcieť od vás požičať väčšiu finančnú hotovosť, nikdy vám to nevráti.
 • Láska a vzťahy: Falošní priatelia sú horší, ako žiadni. Nedodržte sa zubami nechtami osôb, ktoré vás priam vyciciavajú z energie aj z peňazí. Nezadaní Kozorožci sa môžu tešiť na nový vzťah, príde nečakane.
 • Zdravie: Zabrať dostane najmä vaša hlava, nemožno vylúčiť ani psychické problémy. Čím skôr zaraďte do svojho života jedlá a aktivity, ktoré podporia túto oblasť zdravia.

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame