Knižný tip: Ak neviete udržať svoju chuť na sladké pod kontrolou, siahnite po tomto bestselleri!

Málokto dokáže odolať maškrteniu, no treba myslieť aj na svoje zdravie (Zdroj: Freepik/vgstockstudio

Chcete schudnúť, utíšiť chuť na sladké, nabrať množstvo energie a pritom jesť to, čo máte najradšej? Siahnite po medzinárodnom hite Glukózová revolúcia od biochemičky Jessie Inchauspé a upevnite si zdravie.

Väčšina ľudí o svojich problémoch s glukózou ani nevie

V tejto zaujímavej knihe sa dozviete, ako si privodiť pokojný spánok a dobrú náladu, ako skrášliť svoju pokožku a ako sa zbaviť nadváhy. Dokonca sa naučíte spomaliť starnutie. To všetko prinášajú jednoduché triky podložené vedeckými poznatkami, vďaka ktorým si znížite hladinu cukru v krvi, no nebudete sa musieť vzdať obľúbených jedál.

Glukóza (krvný cukor) je drobná molekula v ľudskom tele, ktorá má na naše zdravie obrovský vplyv. Do krvného obehu sa dostane po konzumácií škrobu alebo sladkých jedál. Až 90 % z nás trpí následkami vysokej hladiny glukózy v tele a väčšina o tom ani nevie. Medzi bežné symptómy patrí maškrtenie, únava, neplodnosť, hormonálne problémy, akné, vrásky. Časom však môže glukóza prispieť k vzniku cukrovky. 2. typu, syndrómu polycistických ovárií, rakoviny, demencie a srdcových ochorení.

Vedecky overené tipy ako si udržať hladinu glukózy

Biochemička Jessie Inchauspé čerpá z najnovších vedeckých poznatkov aj vlastného priekopníckeho výskumu. V knihe ponúka desať fascinujúcich trikov, ktoré vám pomôžu udržať hladinu glukózy v rovnováhe a zvrátiť vaše symptómy. A to všetko bez toho, aby ste držali diétu alebo sa vzdali obľúbených jedál.

Napríklad:

  • Konzumáciou potravín v správnom poradí schudnete bez námahy
  • Tajné ingrediencie vám umožnia vychutnať si dezert a aj tak spaľovať tuky
  • Drobné zmeny vo vašich raňajkách odomknú príval energie a zmiernia maškrtenie

Knižka je nielen poučná, ale aj zábavná. Obsahuje množstvo najnovších vedeckých dát a predkladá nový spôsob uvažovania o lepšom zdraví. V Glukózovej revolúcii nájdete skvelé tipy, ktoré dokážu drasticky a okamžite zlepšiť váš život, nech už uprednostňujete akékoľvek pokrmy.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Vaňa plná bubliniek: Vyrobte si doma penu, ktorá neobsahuje žiadne chemikálie!
(Zdroj: martinus.sk)
Button kúpiť knižku

Ako sa vám páči náš magazín? Podeľte sa s nami o svoj názor


Zdroj: plnielanu.sk, martinus.sk
Odporúčame