Vyžeňte nudu z vášho vzťahu: Spôsobov je hneď niekoľko

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto
Vyžeňte aj vy nudu z vášho vzťahu

Je váš život len akýmsi kolotočom povinností, ktorý sa každé ráno opakuje od začiatku, a po romantike už v ňom nie je ani stopy? Potom je tento článok určený práve pre vás. Prinášame vám pár tipov ako môžete hravo so stereotypom zatočiť a zabezpečiť si tak ďalšie šťastné roky s vašou polovičkou. Manželstvo je predsa úžasné, stačí prejaviť trochu snahy a harmónia spred pár rokov sa opäť vráti do vášho domu.


1. Začnite so športom

Už dlhšie zvažujete, že začnete s nejakým športom? Beh, posilňovňa či tenis - dohodnite sa, čo by vás bavilo oboch a začnite s tréningami už dnes. Vaše postavy sa do leta krásne vyrysujú a navyše vás zaplaví dávka endorfínov. Čas strávite spolu, no plnohodnotne a nie vylihovaním pred televízorom. Určite mnohých priateľov inšpirujete, pretože cvičenie vo dvojici je momentálne veľmi v móde.


Mohlo by vás zaujímať: Chcete šťastný vzťah aj po rokoch? Ponúkame vám päť tipov, ako na to


2. Viac sa rozprávajte

Aj keď trávite čas spoločne, po príchode z práce nemáte možno vždy chuť a silu hovoriť o tom, čo ste v daný deň zažili. Stanovte si preto každý večer ,,úprimnú polhodinku“. Sadnite si k dobrej večeri, prípadne si otvorte fľašu vína a rozprávajte sa. Zdvôverte sa jeden druhému o tom, čo vás cez deň potešilo a naopak zarmútilo. Buďte k sebe otvorení a nadobudnite istotu, že sa môžete podeliť naozaj o všetky radosti a starosti.

3. Doprajte si trochu voľnosti

Určite ste si za dlhé roky manželstva zvykli, že trávite všetok voľný čas doma s polovičkou. Dovolenky, výlety aj iné aktivity plánujete vo dvojici. Možno je načase zmeniť túto skutočnosť a dopriať si tak trochu slobody. Skúste vybehnúť v piatok večer s priateľmi do kaviarne a povyzvedať, čo je nové. Alebo čo tak vyskúšať oddelený víkend? Uvidíte, aké vrúcne bude vaše stretnutie po dvoch dňoch bez seba. Ženy si môžu dopriať relaxačný wellness pobyt a chlapi môžu vyraziť do hôr nadýchať sa čerstvého vzduchu. Zmena vám do vzťahu prinavráti vášeň.


Mohlo by vás zaujímať: Dobré rady priamo od žien. Týmito 6 vecami vo vzťahu zaručene zabodujete


4. Spravte niečo nezvyčajné

Predstavte si, ako trávite každý deň a položte si nasledovné otázky: Čo vám chýba? Čo by ste chceli skúsiť alebo zažiť? Túžite po dlhých romantických prechádzkach, alebo dobrej večeri pri sviečkach? Zdvôverte sa jeden druhému a vymyslite niečo, čo váš vzťah ozvláštni. Ak si ani nepamätáte, kedy ste boli naposledy v kine, vyrazte si cez víkend na dobrý film. Výber by mal byť kompromisom a určite nájdete niečo, čo by vás mohlo zaujímať oboch.

5. Nechajte jeden deň povinnosti bokom

Každý týždeň si vyhraďte deň, keď povinnosti na chvíľu prestanú existovať. Varenie, pranie, žehlenie? Nič také. Aspoň jeden deň. A čo s voľným časom? Čo tak dať si relaxačný kúpeľ, alebo sa objednať na masáž pre dvoch. Pointou je oddýchnuť si a urobiť niečo, čo nerobíte bežne. Možností je predsa milión.


Ako sa nudu vo vzťahu snažíte zahnať vy? Napíšte a poraďte ostatným čitateľom v diskusii pod článkom.

Zdielať na Facebooku
  • Autor: Lenka
  • Foto: thinkstockphotos.com

Diskusia (2)

  • TITAN444 28.03.2017, 14:56

    Nuda vo vzťahu sa dá stopercentne vyhnať len neverou.

  • adamko 28.03.2017, 11:47

    A rozhodne viac sexujte.

1

Pridať komentár