Mladší verzus staršia: Čo priťahuje mužov na starších partnerkách?

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto

Anketa

Mali ste vzťah so staršou ženou prípadne mladším partnerom?

Staršie ženy priťahujú aj mladších chlapov

Skutočná láska nepozná prekážky. Ak je naozaj hlboká a úprimná, neexistuje nič, čo by neprekonala. Často sa vďaka tejto všemohúcej sile dajú dokopy páry, ktoré sa vymykajú zaužívaným šablónam. Tak to je aj v prípade staršej partnerky a mladšieho partnera.


Láska nie je o veku

Mnohí ľudia ukazujú prstom práve na ženu, za to, že si podľa nich „narazila mladšieho zajačika.“ Avšak nie vždy je správne kráčať po vyšliapaných koľajach. To, že je žena mladšia než jej partner, automaticky neznamená šťastný vzťah.

Láska nie je otázka veku, ale vnútorného postoja. Čo do vzťahu prinášame, to i dostávame. V prvom rade je dôležité, aby sme sa riadili vnútorným pocitom a nedali na klebety okolia. Tie sú to posledné, čo by nás malo trápiť.

Naopak, staršie ženy majú za sebou skúsenosti a poznanie, ktoré imponuje mnohým mužom. Toto sú ich hlavné prednosti, vďaka ktorým priťahujú mladších partnerov.

Vedia sa na svet dívať realistickejšími očami

A za to sa môžu poďakovať práve svojim skúsenostiam. Tie môžu odovzdať mladšiemu partnerovi. Okrem toho, že sú skvelými partnerkami, ktoré napriek citovému vzplanutiu dokážu stáť pevne nohami na zemi, môžu byť partnerovi výborným poradcom v praktických veciach. Vedia, čomu sa oplatí a čomu sa neoplatí venovať pozornosť.


Mohlo by vás zaujímať: Staršie ženy vedia, ako upútať: Čím oslovujú aj mladších mužov?


Neboja sa byť sami sebou

Každý z nás raz pochopí, aké náročné je nosiť rôzne masky a robiť všetko, čo od nás vyžaduje spoločnosť. Zrelá žena, ktorá vie, čo chce, kašle na predsudky. Je autentická, netrápi sa nad maličkosťami a nechýba jej správny nadhľad. Ide z nej charizma, ktorá sa nedá opísať slovami. A to je to, čo skutočne priťahuje nielen mladších partnerov.

Nepodliehajú hysterickým záchvatom

Zrelé partnerky len zriedkakedy urobia na verejnosti scénu svojmu partnerovi. Vedia, že je to pod ich úroveň. A nielen to. Aj prípadné vzťahové problémy a nedorozumenia vedia skôr vyriešiť s chladnou hlavou. Pretože samotný život ich naučil, aké dôležité je urazene nemlčať ale naučiť sa správne komunikovať. Áno, aj o témach, ktoré nie sú nikomu príjemné.


Mohlo by vás zaujímať: Som staršia a mám mladšieho partnera: Čo od takéhoto vzťahu očakávať?


Doprajú partnerovi viac osobného priestoru

A to je veľké plus. Ak sa dvaja majú skutočne radi, nepotrebujú spolu tráviť každú voľnú sekundu. Zrelé ženy sú si vedomé toho, že ich partner potrebuje priestor aj pre svojich priateľov, aj pre svoje koníčky. Koniec koncov, aj ony majú viacero vlastných aktivít. Veď svet sa neprestane točiť len preto, že si našli partnera.

Sú úprimné

Zrelá a skúsená žena nepotrebuje hovoriť partnerovi to, čo chce počuť. Svojou úprimnosťou mu naopak pomôže otvoriť oči. Práve tým, že mu nebude ťahať medové motúzy popod fúzy, ho dokáže skutočne posunúť. Mladý partner sa pri nej môže naučiť veľa nového. Nemusí opakovať omyly z jej mladosti, a tak sa im životom pôjde oveľa ľahšie.

Zahaľuje ich rúško tajomna

Okolo zrelých žien sa vznáša akási aureola, skrz ktorú je ťažké preniknúť. Toto tajomno je však pre mužov veľmi lákavé. V starších partnerkách sa nedá čítať, ako v otvorených knihách. Nedovolia to. Majú množstvo svojich tajomstiev z minulosti, no mnohé z nich si nechávajú pre seba. Aj to láka ich partnerov. Pretože nič nás viac nepriťahuje, ako práve tajomno.


Viete si predstaviť vzťah s výrazne starším či mladším partnerom? Napíšte ostatným čitateľom do diskusie pod článkom.

Zdielať na Facebooku
 • Autor: Mia
 • Foto: gettyimages

Diskusia (10)

 • rodric camela 27.08.2019, 12:21

  Toto je potrebné prečítať každý, som tu, aby som informoval celý svet o človeku, ktorý zachránil môj vzťah, a tento veľký človek sa volá Dr. IZOYA. Skutočne pre mňa odviedol skvelú prácu tým, že priviedol späť môjho bývalého milenca, ktorý ma opustil, a sľubujem, že sa ku mne už nikdy nevráti. S týmto som si uvedomil, že rozdávanie podrobností o svete Dr. IZOYA bude pre tých, ktorí majú prelomené domovy alebo vzťahy, veľmi prospešné, aby vám pomohli vyriešiť tento zlomený vzťah alebo vaše manželstvo. Môžete ho kontaktovať prostredníctvom jeho e-mailovej adresy: drizayaomosolution@gmail.com. Spojte sa s ním a uvidíte, ako sa váš problém vyrieši do 24 hodín. Špecializuje sa aj na nasledujúce záležitosti ... (1) Chcete, aby váš bývalý späť. (2) Chcete byť povýšený vo svojej kancelárii. (3) Chcete, aby vás nasledovali muži / ženy. (4) Chceš dieťa. (5) Ste podnikateľom a chcete získať zákazky (6) Chcete, aby bol váš manžel navždy váš (7) Potrebujete duchovnú pomoc. (8) Boli ste podvedení a chcete získať späť stratené peniaze. (9) Zastavte rozvod 10. Vyvolanie peňažných rituálov (11) Víťazné voľby

 • Ja 24.08.2019, 11:20

  mňa na starších ženách nepriťahuje vôbec nič. ruky bozkávam, madam .... a to je tak všetko, dovi, dopo :)

 • Eva 14.08.2019, 10:11

  ... ja by som tipovala ... obeživo ? a má po starosti ...

 • Julo 09.08.2019, 13:20

  No je to aj o tom, že zvyčajne už má žena v rokoch "po prechode" a kopu starostí tým "odpadne". Tie záchvaty... skôr už sú v mnohom dosť "pravoúhle..."

 • Dino 08.08.2019, 11:50

  jajo palec hore, svatá pravda velebnosti .......................

 • jajo 08.08.2019, 11:45

  je to len kopa dristov a nezmyslov. Uz ked som si precital ,,Nepodliehajú hysterickým záchvatom" vedel som se je to len znoska blbosti. Zena bud je hysterka, alebo nie je, vek s tym nema nic spolocne... Ostatne obdobne. Ked je zena tupa, bude tupa v mladosti ako aj v neskorsom veku rovnako. Vsetko je to o osobnosti, o tom, aky je to clovek, vek s tym nema nic docinenia. Kedysi som chodil s hysterkou (mladou), a jej mamka bola rovnaka hysterka co vrieskala na svojho ako blazon, uplne bez kontroly ani jej nebolo rozumiet, oci vypulene, zili na cele navrete, cela zbrontovela, nieco uplne strasne. Dobra rada, ak natrafite na hysterku akokolvek by sa vam pacila a vedela vas cimkolvek ohurit, utekajte kade lahsie a neobzerajte sa, viac jej nezdvihnite telefon a vyhybajte sa kontaktu lebo vam doserie zivot.

 • Dino 08.08.2019, 07:16

  Adamko je cocotko ktory je rad keby mal vyfuk pri sebe a nie zenu je to chnavo a trapko iba hubou mele to mu ide najlepsie ze adamko??? Toto nie su stranky pre teba chlapce vyhrab zo skrine PS a pekne sa hraj a nemiesaj sa do rozhovoru dospelakov ........

 • adamko 07.08.2019, 20:54

  @Ayra: staraj sa o to, aby si si Ty kvalitne zayebal/a. O mňa sa nemusíš starať.

 • Ayra 07.08.2019, 20:40

  Adamko: Ty sem vypisujes casto a vzdy to iste. Tebe zrejme neda zayebat ziadna, starsia ani mladsia, ked si taky nadrzany. Hold, loseri to maju v zivote tazke:DD

 • adamko 06.08.2019, 10:13

  Staršia môže byť, ale nie viac ako 49 ročná. Pekne vlhne a môžeš do nej striekať bez problémov.

1

Pridať komentár