Známe herečky nosia svoje roky s gráciou: Šesť krížikov a stále vyzerajú božsky!

Marta Sládečková hviezdila v seriáli Susedia (Zdroj: Facebook/Susedia)

Vyzerajú dobre, ba niektoré doslova výborne. Môžu za to gény, dôsledná starostlivosť o seba, a občas možno aj nejaké to malé vylepšenie? A nemusí to byť len vďaka vyhladenej tvári. Niekedy je podstatnejší fakt, že má žena stále iskru v oku a šmrnc, s ktorým schová do vrecka aj omnoho mladšie kolegyne. Vek je skrátka len číslo a tieto známe dámy sú toho dôkazom.

Jitka Asterová

Česká herečka oslávila vlani šesťdesiatku. Táto naozaj veľmi pôvabná dáma pôsobí uvoľnene a bezprostredne, jej život však nebol prechádzka ružovým sadom. Syna a dcéru vychovávala úplne sama, pretože jej partner si odpykával trest vo väzení. Jitka zažiarila vo filme Čas sluhů, pamätať si ju ale môžeme napríklad aj z filmov Hop – a je tu lidoop či Trhala fialky dynamitem. Niekoľko rokov navyše moderovala program s názvom Sexy život, kde otvorene a zároveň s ľahkosťou rozoberala pikantné témy, k akým sex určite patrí.

Bára Štěpánová

Nepatrí medzi typické krásavice, no pôsobí mladistvo a energia z nej doslova srší. Herečka Bára Štépánová oslávila šesťdesiatku vlani v decembri. A že už nepatrí medzi „mladice“, naznačujú snáď len vrásky okolo jej očí. Tie má však od smiechu, a preto jej náramne pristanú. Stačí si spomenúť na prsnatú Bedŕišku z filmovej série Básnici či Babetu z Ordinácie v ružovej záhrade, a usmievame sa tiež.

Bára Štěpánová
Bára Štěpánová (Foto: Wikimedia.org)

Mohlo by vás zaujať: Vyzerajte dobre aj na dôchodku: Tieto slávne ženy potvrdzujú, že vek je len číslo


Marta Sládečková

Za sexi dámami, ktorým by šesť krížikov hádal len málokto, nemusíme chodiť iba k našim susedom. Už dva roky medzi ne patrí aj slovenská divadelná, filmová a televízna herečka Marta Sládečková. Diváci ju poznajú ako bláznivú susedku Sladkú zo sitkomu Susedia, či Frlajzovú z Hornej Dolnej. Vďaka jej nenapodobiteľnému smiechu si ju často v inej, ako komediálnej úlohe, nedokážu predstaviť. Marta je však skvelá aj v dramatických postavách a práve za ne získala niekoľko ocenení. Úspešná herečka v jednom z rozhovorov prezradila, že väčšinou hráva mrchy, zvodkyne a milenky, a za svoj vzhľad vďačí genetike – na návštevu kozmetiky je vraj až príliš lenivá.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Slovenské a české herečky (@slovenske_herecky),


Emma Thompson

V apríli minulého roka oslávila okrúhle šesťdesiate narodeniny aj Emma Thompson, jedna z najuznávanejších britských herečiek súčasnosti. Držiteľku niekoľkých cien vrátane dvoch Oscarov mnohí milujú najmä z nezabudnuteľného filmu Láska nebeská. Jej najobľúbenejším žánrom sú však komédie, v ktorých aj začínala svoju kariéru. Zo starnutia si Emma ťažkú hlavu nerobí a bez problémov si na túto tému aj zažartuje. Priznáva, že dnes sa už neberie tak vážne, ako kedysi, a rozhodne sa netrápi tým, čo si o nej myslia iní ľudia. Život si vychutnáva plnými dúškami, a radosť zo života na nej, napokon, aj vidieť.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Thompson 👑 (@savingmsthompson),


Aké ďalšie známe sexi šesťdesiatničky napadli vám? Napíšte ostatným čitateľom v diskusii pod článkom.

Zdroj: Plnielanu.sk
Odporúčame