Účinok prírodného botoxu na sebe vyskúšala aj známa moderátorka: Ako hodnotí výsledok?

Prírodnú kozmetiku odskúšala aj Karin Majtánová

Karin Majtánová stavila na prírodnú kozmetiku a neľutuje. (Zdroj: Annemarie Börlind)

Starnutie je celkom prirodzený proces, jeho prejavom v podobe vrások, straty hydratácie či pružnosti pleti by sme sa však rady vyhli. Aby sa tento proces zmiernil, nie je nutné podstupovať invazívne zákroky. Presvedčila sa o tom aj populárna moderátorka Karin Majtánová, ktorá vyskúšala prírodné prípravky zamerané proti starnutiu pokožky. Ktoré sa jej osvedčili najviac?

Karin Majtánovú väčšina žien pozná ako tvár z obrazovky verejnoprávnej televízie. Svojou krásou zaujala už v roku 1993, keď sa stala historicky prvou Miss Slovensko v ére samostatnosti. Sympatická brunetka pôsobí sviežo a mladistvo dodnes. Popri zmene stravovania začala v uplynulých mesiacoch používať aj prípravky certifikovanej prírodnej kozmetiky a z výsledkov je nadšená.

Na otestovanie kozmetických noviniek má vlastný recept

Hoci si Karin môže dovoliť vyskúšať naozaj rôznorodé výrobky, pri kozmetických novinkách patrí skôr k opatrnejším dámam. Na výber tej správnej kozmetiky má svoju overenú stratégiu.

„Keď sa chcem dozvedieť niečo viac o nejakej kozmetike, obyčajne si medzi prvými vecami objednám krém na ruky. Keď vidím, že už pri takomto základnom a nenáročnom produkte výrobca nešetril na ingredienciách, viem, že fantastický bude aj ostatný tovar,“ približuje moderátorka. Také boli aj jej prvé skúsenosti so značkou prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind.

Mix prírodných zložiek prirovnáva k botoxu

Karin postupne vyskúšala aj ďalšie prípravky vrátane línie produktov na zrelú pleť s názvom Naturoyale Biolifting. Tento prémiový liftingový rad u Karin okamžite zabodoval.

„V prírode dostanete recept naozaj takmer na všetko. Len to čaká na svoje objavenie. Nikdy by som nebola povedala, že kokteil z bielej hľuzovky, sečuánskeho korenia a botanickej kyseliny hyalurónovej bude mať účinok takmer ako botox, pleť mi do hĺbky vyživuje, vyhladzuje a vypína prirodzeným spôsobom,“ potvrdzuje Karin Majtánová, ktorá je kozmetike Annemarie Börlind verná už takmer dva roky a na jej pleti to aj vidieť.

Vegánska starostlivosť o pleť
Karin Majtánová nedá dopustiť na vegánsku pleťovú starostlivosť proti vráskam (Zdroj: Annemarie Börlind)

Môže prírodný anti-aging krém skutočne fungovať?

Áno, ak sa príroda a veda spoja v jedno. Prémiová liftingová línia NATUROYALE od ANNEMARIE BÖRLIND obsahuje bioliftingový komplex, ktorý spája najnovšie vedecké poznatky o pokožke spolu s tými najúčinnejšími a najkvalitnejšími prírodnými látkami a navyše 100 % bez chemických prísad.

Relaxujte a omladnite pomocou masky na tvár

Nájsť si chvíľku pre seba a vytvoriť si doma atmosféru kozmetického salóna sa rozhodne vyplatí. Potvrdzuje to aj Karin, ktorá nedá dopustiť na Anti-aging krémovú masku.

„Až po vyskúšaní tohto skvostu som pochopila, čo je to regeneračná maska, ako sa má správať a ako má pleť po jej aplikácii vyzerať. Tá moja je po nej neskutočne hebká a vyhladená. Tým, že sa nezmýva, môžete ju nechať pôsobiť aj počas celej noci, čím odovzdá toľko živín, koľko treba,“ vymenúva moderátorka Dámskeho klubu jej výhody.

Anti-aging krémová maska je ideálna na zrelšiu pleť od 35+, ktorá stratila pružnosť a má sklony k tvorbe línií a vrások. Intenzívna krémová maska sa nezmýva a doslova sa vpije do pokožky. Okamžite ju spevní, vyhladí a oživí. Pleť ostáva rozžiarená, vypnutá a vyhladená.

Odborníci poradia aj vám

Neviete sa rozhodnúť, ktorý výrobok by bol ideálny práve pre vás? Nie ste samy, často sa stáva, že používame produkty, ktoré pre náš typ pokožky vôbec nie sú vhodné. Práve tento problém výrobca prírodnej kozmetiky rieši poradňou, na ktorú sa zákazníčky môžu bezplatne obrátiť. S takýmto postupom súhlasí aj Karin: „Úplne to kvitujem. Ženám, ktoré pre seba istý čas márne hľadajú vhodné produkty, chcú investovať do seba a do kvalitnej kozmetiky, odporúčam dať si poradiť.“

Spoľahnite sa na silu prírody

Certifikovaná prírodná kozmetika Annemarie Börlind organizmus nezaťažuje toxickými a pre telo neprirodzenými látkami. Získavanie prírodných surovín prebieha šetrným spôsobom, tak aby nedochádzalo k poškodzovaniu životného prostredia.

Certifikovaný prírodný výrobok Annemarie Börlind neobsahuje parafín, vazelínu, minerálne oleje ani iné ropné produkty – látky cudzie ľudskému organizmu. Neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, emulgátory, farbivá či syntetické vône. Výrobok ani jeho jednotlivé zložky sa netestujú na zvieratách. Všetky výrobky sú ekologické a trvalo udržateľné.

VIAC O PRÍPRAVKOCH ANNEMARIE BÖRLIND

Kozmetika Naturoyal od Annemarie Börlind
Prémiový anti-aging a liftingový pleťový program NATUROYALE BIOLIFTING  obsahuje okrem denného a nočného krému aj očný krém, pleťové sérum a čistiace mlieko. Vegan, bez umelých prísad. (Zdroj: Annemarie Börlind)

Advertoriál pripravený v spolupráci s Annemarie Börlind.

Odporúčame