Účinné odbúranie stresu je dôležité

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto
Stres

Stres sa bohužiaľ stal našim každodenným spoločníkom a už si asi ani nevieme predstaviť, ako by sme žili bez neho. Naše telo je mu najčastejšie vystavené práve v práci, kde sa mu vyhnúť jednoducho nedá.


Ak sme mu však vystavení dlhodobo, môže mať nepriaznivý dopad aj na naše zdravie. Nie sú to len psychické choroby, ale často je spúšťačom civilizačných chorôb. Tomu by sme sa však všetci radi vyhli, no v tom prípade je dôležité dodržiavať nielen zdravú životosprávu a pravidelný pohyb, ale musíme sa naučiť tento stres aj zvládať.

Keďže sa mu vyhnúť často nemôžeme, musíme svoju myseľ a telo pravidelne zregenerovať. Ideálne na to sú samozrejme rôzne záľuby, ktoré môžeme robiť pravidelne. Medzi najobľúbenejšie patria rôzne športy, no dôležité je, aby ste zabudli na všetky problémy v práci. Ako to urobíte je len na Vás. Oddych je však častým riešením a v spojení s pokojom v prírode si príde na svoje nejeden z nás. Pre svoje vlastné zdravie tak pokojne vyrazte na turistiku, či piknik.

V chladnom počasí však musíme svoju voľbu prispôsobiť teplotám. Môžete tak vyraziť na hory. Ubytovanie vo Vysokých Tatrách zabezpečí Kiska Travel s.r.o., konečne si tak budete môcť do sýtosti zalyžovať.

Naše hory sú obľúbené počas celého roka, no v aktuálnom počasí nájdete dostatok zjazdoviek práve tu. Pred odjazdom si však všetko skontrolujte, stres na nás číha aj pri ceste na dovolenku. Každopádne budete potrebovať aj zimné pneumatiky, tie od značky Continental ponúkajú kvalitu za dobrú cenu. Keďže sa budete štverať do vysokých polôh, nezabudnite ani na spoľahlivé brzdy. Určite teda preverte aj brzdové kotúče.

Voľba relaxu je len na Vás, ak chcete stres odbúrať pohybom a chudnutie je pre Vás príjemný bonus, nezabúdajte na regeneráciu, s ňou pomôžu aminokyseliny. Ak preferujete pokoj, rybárske prúty sú Vám bližšie.

Zdielať na Facebooku
  • Autor: PR článok
  • Foto: freedigitalphotos.net

Diskusia (2)

  • valdes 03.11.2017, 16:47

    Nagyon fontos és csodálatos bizonyság                                               Dicsőség Istennek, Alleluia                     Az igazi emberi lények azok, akik tudják, hogyan jönnek el, hogy megmentsék társaikat, amikor szenvednek. Ma a MERCIER jessica köszönettel tartozom a saját vállalkozásomért, hála neked a 34 000 eurós hitel 2%     Elkötelezem magam Istennek és a férfiaknak, hogy megtérítem neked a kölcsönt. ÖSZÖN századra visszatér.   Ezért imádkozom mindenkinek, hogy kapcsolatba lépjen vele                                                          e-mail:                                         jessicamercier81@gmail.com                                         jessicamercier81@gmail.com                                             Krisztus béke neked

  • janka 03.02.2014, 18:16

    ja som bola na silvestra cez kiskatravel v tatrach a super bolo maju vyborne ceny vrelo ich odporucam a hlavne skvela komunikacia ste ma potesilo tymto clankom ked som ih tu nasla

1

Pridať komentár