VIDEOTIP Pripravte si chutný domáci kečup: Tento rýchly recept si zamilujete

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto

Anketa

Pripravujete si domáci kečup?

Spravte si doma aj vy chutný domáci kečup

Máte doma veľa paradajok a neviete čo s nimi? Rozhodne ich nevyhadzujte! Namiesto toho ich skúste správne zúžitkovať. Ak ich už u vás v domácnosti nemá kto jesť, spracujte ich do kečupu. Domáci kečup je chutnejší, zdravší a bez umelých prísad a farbív.


Domáci kečup je veľmi rýchlo hotový a vydrží vám v chlade a tme dlhé mesiace.

Chutí ešte lepšie ako kupovaný, od ktorého má výhodu, že neobsahuje zbytočné a nevhodné látky pre telo. Ak by ste chceli aj vy vyskúšať domáci kečup, určite oceníte priložené video.

Zdielať na Facebooku

Diskusia (1)

  • Veronika 02.09.2019, 13:38

    Bože dobrý... to je aké nárečie? A v šupke je toho aj dosť na to, aby sme ju vyhodili. A nie všetky rajčiny ju majú takú tvrdú pancierovú. Tá žena sa čuduje všetkému, ja len jednému, že to robí v železnom hrnci, aj keď nerezovom. Tento rok sú dosť sladké rajčiny, netreba to s cukrom preháňať. A podľa tých "prísad" treba strážiť tomu chuť, lebo aj s tým octom to ľahko prestrelíte... Zbytočne komplikovaný recept, ktoré tým dlhým zohrievaním hooodne toho znehodnotí. Ocot by som tam nedávala, ale kvôli chuti tam moc iné nepasuje. A dávať tam stále cukor, no ja neviem...

1

Pridať komentár