Pravdivý príbeh: Manžel ma podvádza - a ja ho nedokážem opustiť

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto
Ilustračná fotogafia

Vždy ma bavilo sledovať môjho muža, keď sa ma snažil oklamať alebo niečo zatajiť. Či už to bolo vtedy, keď mi rozbil moju obľúbenú vázu alebo keď omylom vypral moju bielu spodnú bielizeň zo svojimi tmavomodrými nohavicami. Bol roztomilý, keď bol nervózny. Vždy mu očerveneli konce uší, pozeral do zeme a šúchal si rukou bradu.


Žiaľ vtedy, keď som ho sledovala ako sa balí na služobnú cestu, som vedela, že dôvod jeho nervózity je oveľa horší ako nejaká rozbitá váza. V tom čase už pre mňa nebolo tajomstvo, že má milenku. On o tom ani netušil.

Dozvedela som sa to náhodou. Jedného dňa si zabudol doma svoj telefón. Musel ísť k lekárovi s našou strednou dcérou a nemal už čas sa preň vrátiť. Len mi stihol zavolať, nech mu ho vypnem. Keby mu niekto volal, tak aby zvonenie nezobudilo malú. Bola som v tom čase na materskej s našou najmladšou dcérou Nikolkou. V to ráno bola od rána mrzutá. Keď som dovolala s Matejom, telefón som len položila na stôl a musela som sa venovať plačúcemu dieťaťu.


Mohlo by vás tiež zaujať: Pravdivý príbeh: Rakovina mi vrátila manžela, aj keď len na chvíľu


Po hodine pípla Matejovi smska. Po chvíli ďalšia, a potom ďalšia. Nedalo mi to a išla som sa pozrieť. Na displeji svietila obálka, poď ňou meno odosielateľa – Jarka. Jedinú Jarku, ktorú som poznala, bola Matejova kolegyňa. Strážila nám psa počas našej dovolenky. Ženská intuícia však asi naozaj funguje. Niečo mi vravelo, že by som sa mala pozrieť bližšie. Obsah správ ma šokoval. Prvá bola ešte celkom neutrálna. “Dobrý deň, zobrala som si na dnes voľno v práci, som chorá”. Nechápala som ale, prečo to píše môjmu mužovi a ešte k tomu na súkromný telefón. Ďalšia správa mi obraz dotvorila. Bolo v nej “ponáhľaj sa lebo si to rozmyslím, ty divoch".

Ďalšiu som nečítala. Prišlo mi zle. Stiahlo mi žalúdok a obsah mojich raňajok skoro išiel von opačným smerom akým prišiel. Telefón som rýchlo vložila do vrecka mužovej košele a hodila na kopu bielizne pripravenej na pranie. Nechápala som to. Po trinástich rokoch manželstva. Mali sme tri zdravé krásne dcéry. Dva roky predtým sme si kúpili pozemok, kde sme si chceli postaviť malý domček a neskôr v ňom dožiť. Jednoducho som tomu neverila. Najmä ak naozaj ide o Jarku, Matejovu kolegyňu. Tuctová tridsiatnička, ani pekná, ani nejako zvlášť múdra. Mala som tú česť s ňou prehodiť zopár viet, keď sme jej boli odniesť nášho jazvečíka pred dovolenkou.


Mohlo by vás tiež zaujať: Pravdivý príbeh: Mladší milenec mi vlial do žíl čerstvú krv


Keď sa Matej vrátil z roboty, hneď ho zaujímalo, kde ma telefón. Potrebovala som veľkú dávku sebazaprenia, aby som mu nevylepila ešte vo dverách. Rozhodla som sa však, že s obvineniami ešte chvíľu počkám. Chcela som ho pozorovať, ako sa bude doma správať. Veď tie správy možno ani neboli myslené tak, ako som ich pochopila. Bola som v takom stave, že som bola schopná uveriť tomu, že sa mi to len zdalo. Bola by som urobila všetko, len nech to nie je pravda a môj vzťah s Matejom je taký, ako predtým.  A tak som zahrala blbú. “Neviem kde je. Asi som ho musela v záchvate upratovania niekam strčiť”. “Náhodou” sa teda našiel v špinavej bielizni. Aspoň Matejovi nebolo podozrivé, že mal postláčané tlačidlá. Aj keď teda neviem, či mi vtedy naozaj uveril. Možno tiež len chcel veriť, že som na nič neprišla.

Nasledujúce týždne som mala nervy napnuté ako struny. Číhala som na všetko podozrivé, čo by mohlo Mateja “usvedčiť” z nevery. On sa však správal ako vzorný manžel. Až na víkendy. Už ich netrávil s nami tak často, ako predtým. A keď musel, tak bol väčšinu času otrávený.


Mohlo by vás tiež zaujať: Pravdivý príbeh: Lásku nám prekazila jeho žiarlivá dcéra


Nakoniec som to už nevydržala. Jeden piatok večer sa opäť balil na služobnú cestu. Podišla som k nemu a povedala: “Matis, ja viem, že ma podvádzaš. Viem to už odvtedy, čo si si vtedy doma zabudol mobil.” Chvíľu na mňa ostal bez slova pozerať. Neviem, či pochopil z môjho výrazu, že zapierať sa mu neoplatí. Ale nezapieral. Dokonca bol celkom pokojný. “Nechcem, aby rozvod zasiahol naše deti”, dodal. Musela som sa začat smiať. “Ale veď ja sa s tebou ani rozviesť nechystám”. Týmto sme našu debate o nevere uzavreli.

Odvtedy ubehol už skoro rok a pol. S manželom sme spolu. Teda bývame v jednom byte, ale skôr sme spolubývajúci ako partneri. Ja varím, periem, starám sa o domácnosť. On má na starosti rodinný rozpočet, večery však trávi s inou. Stále dúfam, že sa situácia nejako zmení, Matej dostane rozum a vráti sa k nám. Kamarátky mi stále radia, nech sa rozvediem. Či čakám na to, že zostarnem a nikto iný o mňa už nebude mať záujem.  Či som taká naivná a nevidím, že Matej si zo mňa spravil gazdinku, ktorá sa mu o všetko postará. Vidím a viem to, ale aj tak stale dúfam.


Máte zaujímavý príbeh, o ktorý by ste sa chceli podeliť s čitateľmi aj vy? Pošlite ho na plnielanu@plnielanu.sk a do predmetu uvedte "Pravdivý príbeh". Možno si ho už čoskoro prečítate v našom magazíne!

Zdielať na Facebooku

Diskusia (86)

 • Esther robert 22.07.2019, 08:40

  Keď som našiel Dr. Johna, bol som v zúfalej potrebe priviesť svojho bývalého milenca späť. Nechal ma pre inú ženu. Stalo sa to tak rýchlo a vôbec som nemal v tejto situácii žiadne slovo. Po 4 rokoch ma už bez vysvetlenia vyhodil. Kontaktujem Dr.Johna cez jeho webovú stránku a on mi povedal, čo potrebujem urobiť predtým, než mi môže pomôcť a urobil som to, čo mi povedal, aby som po tom, čo mi poskytol to, čo chcel, odovzdal milostné kúzlo, ktoré nám pomôže dostať sa späť , Krátko po tom, čo urobil svoje kúzlo, môj priateľ začal ma znova písať a cítil sa hrozné pre to, čo mi práve dal. Povedal, že som bol najdôležitejšou osobou v jeho živote a teraz to vie. Presťahovali sme sa spolu a bol pre mňa otvorenejší ako predtým a potom začal so mnou tráviť viac času ako predtým. Odkedy mi Dr. John pomohol, môj partner je veľmi stabilný, verný a bližšie ku mne ako predtým. Veľmi odporúčam Dr. John každému, kto potrebuje pomoc. E-mail: drjohnsoco@gmail.com, Zavolajte mu alebo ho pridajte do služby WhatsApp prostredníctvom: +2348147766277

 • Nikolina Leo 30.06.2019, 18:46

  WOW!! Toto je tá najkrajšia vec, akú som kedy zažil a musím sa o toto skvelé svedectvo podeliť. Navštívil som tu fórum na internete 18. apríla 2019, a videl som úžasné svedectvo tohto mocného a skvelého kúzelníka s názvom DR ISIKOLO na fóre .. Nikdy som tomu neveril, pretože som nikdy nepočul ani neučil nič o mágii predtým .. Žiadne telo by ma nemohlo presvedčiť o magických kúzlach, až kým DR ISIKOLO neurobil úžasnú prácu pre mňa a obnovil moje manželstvo 6 rokov späť ku mne a priniesol môj manžel späť ku mne v rovnakom 48 hodín, rovnako ako som čítal na internete .. bol naozaj flabbergasted a šokoval, keď môj manžel kľačať prosiť o odpustenie a pre mňa, aby ho späť .. I Som naozaj málo slov a radosti a neviem, koľko vám môžem vyjadriť svoje uznanie DR ISIKOLO ste Boh poslaný ku mne a celej svojej rodine .. A teraz som opäť radostná žena .. tu je jeho e-mail isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp ho na +2348133 261196

 • leo antonio 25.06.2019, 10:39

  Dávam svedectvo o Dr. Isikolo. Vyhral som 1.000.000 eur v mojej lotérii hry, vzal som radu od niekoho, kto hovoril o tejto skvelej kúzelník s názvom DR ISIKOLO osoba umiestnila svedectvo na blog hovorí, ako DR ISIKOLO mu pomohol vyhrať v lotérii tým, že mu pošle víťazné číslo i bol zvedavý a myslel som, že to bolo všetko vtip, kým som sa obrátil na toto kúzlo kúzlo, aby som vedel, ako táto práca spôsobí, že som strávil veľa nákupov vstupeniek a nikdy nevyhrám. Obrátil som sa na neho a on mi povedal, že je potrebné, čo treba urobiť, a ja som to urobil a on mi povedal, aby som čakal na 3days a naozaj mi dal víťazné čísla hrať v lotérii, ktorú som urobil, Môžete veriť, že moje meno bolo medzi víťazmi. Povedal mi (môj syn všetko, čo potrebujem, aby ste pre mňa urobili, je uistiť sa, že zdieľate tieto svedectvá s ostatnými, aby mohli tiež vyhrať v lotérii, pretože nemám veľa času na to, aby som na internete kúziel), preto som aj ja zdieľanie tohto svedectva s vami, že ak chcete vyhrať v lotérii je to spôsob, ako online tipy vám môžu pomôcť, kontaktujte ho na jeho isikolosolutionhome@gmail.com alebo Whatsapp alebo dokonca Viber ho na +2348133261196 je jediná odpoveď, že váš problém víťazstvo v lotérii

 • Ana Denis 24.06.2019, 17:26

  Toto svedectvo dnes veľmi rád píšem. Toto svedectvo napíšem na iných miestach, aby som pomohol ostatným nájsť toto kúzlo a získať pomoc. Volám sa Ana Denis. Existuje len jedno kúzlo kúzlo som kontaktoval, že mi pomohli kolieska kúzla som sa stretol online. Strávil som týždeň s týmto mužom, keď som začal vidieť zmeny v mojom živote a živote môjho manžela. Volá sa Dr. Isikolo. Bol som ženatý 3 roky a nemohol som niesť dieťa. Môj manžel šiel von s inou ženou a stále pil a fajčil. Bolo pre mňa ťažké znášať a hľadal som pomoc. Skontaktoval som sa s týmto lekárom a môj manžel čoskoro začal prichádzať domov vždy po práci do 2 dní, čoskoro sa druhá žena nechala sama a čoskoro som otehotnela. Je to zväzok radosti vo mne, že som konečne našiel pomoc s krátkym obdobím kontaktu, aby mi posledný život. Ako inak budem zdieľať toto svedectvo môjho života. Prosím, pomôžte mi. Kontaktujte ho tiež, Áno, kontaktujte ho na isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp / Viber ho na +2348133261196

 • Mia lukas 21.06.2019, 16:52

  Môj bývalý priateľ ma pred týždňom vyhodil, keď som ho obvinil, že vidí niekoho iného a uráža ho. Chcem ho späť v mojom živote, ale odmietne mať so mnou akýkoľvek kontakt. Bol som tak zmätený a neviem, čo mám robiť, a tak som sa dostal na internet, aby som mu pomohol, a videl som svedectvo o tom, ako im kúzlo kúziel pomáha dostať sa späť, aby som sa obrátil na kúzlo kúziel a vysvetlil mu svoj problém. a on mi dal kúzlo a uistil ma o 2 dňoch, že moja ex sa ku mne vráti a k môjmu najväčšiemu prekvapeniu tretí deň moja ex prišla na moje dvere a prosila o odpustenie. Som tak šťastný, že moja láska je zase späť a nie len to, že sa chystáme oženiť. Ešte raz ďakujem Dr Ben. Ste naozaj talentovaní a nadaní. E-mail: goodwillspelltemple@gmail.com môžete WhatsApp ho prostredníctvom je mobilné číslo +2348159101215 je jediná odpoveď. Môže byť veľmi nápomocný a ja ho nezastavím, pretože je to úžasný človek.

 • Benes 10.06.2019, 15:33

  Pokúsili ste sa niekedy vyhrať niekoho, koho ste predtým rozišli? je to ťažké. Práve som prišiel z rozvodu a bol som dosť nešťastný, že som okamžite stretol veľkú ženu - vedel som, že mám problémy. Bola úžasná - a dokonca som ju miloval - ale nemohla som jej povedať toľko, pretože som potrebovala viac času, než som sa znovu zaviazala. Po niekoľkých mesiacoch povrchne datovania pár pekných žien som mal malý záujem, som si uvedomil svoje chyby a snažil sa vyhrať svoju predchádzajúcu lásku späť ... ale ona bola už preč. V priebehu mnohých rokov som túto dynamiku videl niekoľkokrát - dokonca som to zažil v mladosti. Jo, je tu dôvod, prečo je linka: "To je ten, ktorý sa dostal preč," je tak populárny. Väčšina z nás zažila „neúspech v spätnom získaní“ a slúži ako cenný zdroj pre romantikov na celom svete. Kde by boli autori piesní a iní umelci bez tejto dynamiky? Tak som bol on-line vyhľadávanie pre kúzlo kúzlo, aby mi pomohol priviesť späť svojho predchádzajúceho milenca, tak som videl svedectvo o Dr Odia, ako on pomohol veľa ľudí, aby si svoje predchádzajúce milenca späť. Tak som si jeho e-mail a WhatsApp číslo, a kontaktoval som ho, po jeho práci pre mňa môj predchádzajúci milenec sa vrátil hľadal pre mňa, ona sa stretla ma išiel na nákupy potom, čo Dr obsadil svoje kúzlo na ňu, som teraz žije šťastne teraz s mojím predchádzajúcim milencom. Ďakujem Doktorovi za to, že si priviedol môjho predchádzajúceho milenca. Môže vám pomôcť aj vy. láskavo si rezervujte svoj e-mail. email: odiasolutioncenter@gmail.com WhatsApp a Viber číslo: +27710187753

 • ogunamen 27.05.2019, 12:00

  CHIEF OGUNAMEN je kňaz s vysokým voodoo kňazom. je to kúzlo kúzlo, natívny lekár, duchovný bylinkár, silný kosáčik liečiteľ, duchovný astrológ, psychický čitateľ, multi guru, čarodejník lekár, kňaz afriky bohatstvo tajomstvo. ste boli na natívneho lekára bez riešenia vašich problémov? boli ste na mieste, aby ste sa mohli pozrieť na výkonného domáceho lekára, ktorý dokáže vyriešiť všetky vaše ťažkosti, najviac pochopíte, že existuje rodný lekár, ktorý nahrádza všetkých natívnych lekárov všetkých domácich lekárov, ak hľadáte silného domáceho lekára s veľkými duchovnými silami, potom musíte byť pri hľadaní pôvodného lekára, ktorý pochádza z morského sveta. to je spiritualita najväčšieho afrického domorodého lekára CHIEF OGUNAMEN. CHIEF OGUNAMEN je znovu rozpoznaný po celom svete morského kráľovstva. Ako jeden z najlepších šťastných a najmocnejších natívnych lekárov kúziel od začiatku svojej predkovskej lode CHIEF OGUNAMEN žije medzi všetkými ostatnými pôvodnými lekármi, nikdy nebol žiadny formy nemožnosti mimo kontroly CHIEF OGUNAMEN. nezáleží na vzdialenosti osoby s problémami alebo situáciou, všetko, čo musíte urobiť, je veriť v domorodého lekára CHEMF OGUNAMEN kúzla obsadenie, ktoré funguje, vždy varuje, nikdy sa dostať svoje kúzlo obsadenie, ak neveríte alebo neschopný nasledovať jeho pokyn. je to úloha natívneho lekára CHIEF OGUNAMEN ponúknuť služby tým, ktorí potrebujú duchovnú pomoc, bez toho, aby sa starali o závažnosť vašich situácií alebo vzdialenosti, pokiaľ sú vo vašej blízkosti voda, more, oceán, jazero, rieka, piesok atď. potom budú vaše problémy života kontrolované pod vašou nohou. ak potrebujete akúkoľvek duchovnú pomoc na ktorejkoľvek z týchto možností: Get Your Love Back Ovocie Lôna myóm Obchodný boom Finančný prelom Zbohatnite bez rituálu Zlý sen Sľub a zlyhanie Epilepsy Duševná porucha Veľa štastia Prírodné zdravie vysoký tlak Mŕtvica impotencia Propagácia pri práci Ochranný krúžok Úspech manželstva Love Ring Favor Ring Obnoviť stratenú slávu Úspech v zamestnaní Lotto / Pool Win A mnoho ďalších kontaktujte DR OGUNAMEN pre duchovný problém dnes a určite dostanete riešenie pre všetky vaše problémy {Ugbegundenger@gmail.com}

 • ethan 22.05.2019, 12:21

  Moje meno je ethan, chcem sa podeliť o svoje úžasné svedectvo o tom, ako som sa vrátil môj manžel späť, ktorý som prisahal niekedy byť s kým, kým ma opustil inú ženu bezdôvodne a snažím sa, aby veci fungujú pre nás oboch ale veci, kde sa horšie a milujem ho toľko a nie je nič, čo by som mohol urobiť, aby môj manžel späť, kým som sa stretol svedectvo podiel ženy s názvom Stella čaj z Austrálie na internete hovorí o mocné kúzlo kúzlo, ktorý priniesol jej manžel späť do 3 dní a ja som sa rozhodol, že to skúsim a k môjmu najväčšiemu prekvapeniu to urobil aj pre mňa rovnako ako pre Stellu a mám veľa ľudí, ktorí si sťažujú na falošné kúzlo, ale ten, s ktorým som sa stretol, bol skutočným kúzlom. kto mi pomohol vyriešiť môj problém nemám riešenie, predstavujem mnoho z mojich najlepších priateľov, ktorí majú podobné problémy, a ich problém bol vyriešený s veľkou pomocou DR OGUNAMEN.who pomôcť im dostať späť svojich milencov do 3 dní. Som tak šťastný, že môj manžel je späť ku mne, a m ost prekvapujúca vec je, že naša láska je veľmi silná, každý deň je šťastie a radosť. a nie je nič podobné s mužom, ktorého milujete. Som tak šťastný, že moja láska je späť ku mne za pomoci DR OGUNAMENA, ak máte podobný problém, poradím vám, aby ste ho kontaktovali, je tu, aby vám pomohol a dal úsmev na tvári, ako to urobil so mnou a others.contact email ugbegundenger@gmail.com

 • Laura 21.05.2019, 12:53

  Chcem poďakovať chubygreatovi za to, že mi pomohol vrátiť sa domov. Moje meno je Kendra, našiel som chubygreat na google, keď som hľadal somethings, ktoré by mi mohli pomôcť. Prišiel som na tento e-mail chubygreat@gmail.com a testátor, ktorý rozprával príbeh, ako mu pomohol priviesť späť jeho ženu, ktorá ho opustila o šesť mesiacov späť. kontaktoval som ho rýchlo som ho kontaktoval, povedal mi, čo mám robiť a ako to funguje a ja som mal záujem a robil veci, ktoré od mňa požadoval a po všetkom, čo mi povedal, že moja žena bola manželka sa vráti späť v nasledujúcich dvoch dni. a v ten verný deň okolo dvanástich hodín, keď som sa rozprával s chubygreatom, ktorý niekto zaklopal na moje dvere a on mi povedal, že to bol on, bol som zvedavý, tak som rýchlo išiel k dverám, aby som sa presvedčil sám, ale hľa, konečne to bol on. Bol som ohromený tým, ako sa všetko stalo, že je dôvod, prečo nebudem prestať hovoriť o chubygreat. je taký mocný a dokonalý a úžasný pri takej moci, akú má. ak sa s ním chceš stretnúť, môžeš mu pomôcť alebo mu poslať email, ktorý je pripravený kedykoľvek pomôcť kedykoľvek. 2348165965904, chubygreat@gmail.com

 • Diana 21.05.2019, 12:53

  Ako sa vrátim k manželovi. Am Silvija Patrik podľa mena Nikdy som neveril v láske kúziel alebo kúziel, kým som sa stretol s týmto mágom, keď som išiel navštíviť môjho priateľa v Afrike tento rok na obchodnom samite. Myslel som, že muž menom Dr. Ologhodo bol naozaj mocný a on mohol pomôcť s kúzlami, ktoré by vám vrátili stratené, milencov a kúzelné peniaze, mágiu alebo mágiu pre dobrú prácu alebo šťastie. Teraz som šťastný. Svedčím o tom, že muž, ktorého som chcel vziať, ma opustil 5 týždňov pred svadbou a môj život bol hore nohami, pretože náš vzťah trvá 3 roky. Naozaj som ho milovala, ale jeho matka bola proti nám a nemala dobrú platenú prácu. Takže keď som sa stretla s týmto čarodejníkom, povedala som mu, čo sa stalo a vysvetlila mu situáciu. Spočiatku som bol nerozhodný skeptický a pochybný, ale práve som to skúšal. A za dva dni, keď som sa vrátil do Nemecka, mi zavolal kamarát (teraz manžel) a prišiel ku mne a ospravedlnil som sa, že všetko bolo vyriešené so svojou matkou a rodinou a dostal nový pracovný pohovor, aby sa oženil. Neveril som tomu, pretože Dr.Ologhodo sa ma opýtal na meno a meno môjho priateľa a na všetko, čo som chcel, aby to urobil. No, teraz sme šťastne ženatí a očakávame naše malé dieťa a môj manžel tiež dostal novú prácu a náš život sa stal oveľa lepším. Jeho email je: dr.ologhodospellwork@gmail.com alebo Whatsapp ho na 2348156911977.

1 2 3 4 5 ... 9 >

Pridať komentár