Vyzerajú skvele aj po 40-ke: Ktorá zo slovenských herečiek je vašou favoritkou?

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto
Zdena Studenková (62)

Možno už nemajú 20 rokov, no ich šarm, krása aj životná energia sa akoby násobili vekom. Nie nadarmo sa vraví, že Slovenky sú najkrajšími ženami na svete. Naše herecké hviezdy to len potvrdzujú. Na plátnach kín, televíznych obrazovkách či divadelných doskách dokazujú, že vek je naozaj iba číslo. Preto za ne hlasujte vo veľkej televíznej ankete Telkáč roka v kategórii herečka roka. V minulých ročníkoch tejto súťaže sa darilo napríklad Helene Krajčiovej, Petre Polnišovej či Zuzane Šebovej. Uvidíme, či tentokrát prvenstvo nezíska niektorá z nasledujúcich dám. Ktorej by ste dopriali vavrínový veniec vy?


 

Zuzana Mauréry (48)

Zuzana Mauréry (48)

Rodáčka z Bratislavy snáď zastavila čas a vyzerá stále tak dobre, ako keď pred rokmi bavila v televíznom Dereši. V posledných rokoch sa v mimoriadne pozitívnom svetle ukázala vo filme Učiteľka, ale aj v úspešnom seriáli Tajné životy. Nezabudnite za Zuzanu Mauréry hlasovať v Telkáči roka.


Mohlo by vás zaujímať: Neuveriteľné: Tieto hviezdy oslávia v roku 2014 päťdesiatku!


Mária Kráľovičová (89)

Mária Kráľovičová (89)

Stále aktívna v niekoľkých hrách SND, stále čiperná a dokonale upravená. Mária Kráľovičová je skutočnou legendou slovenského herectva. A jej recept na dlhovekosť? Údajne to je chlieb s oškvarkami a pravidelné návštevy kúpeľov. Ak vás táto dáma zaujala tak, ako nás, neváhajte pani Kráľovičovej poslať hlas.

Diana Mórová (47)

Diana Mórová (47)

Vek by jej pravdivo netipoval asi nikto. Temperamentná Diana Mórová vyzerá na obrazovkách vždy skvele,  či už je to v porote Talentu alebo v obnovenom seriáli Panelák. Za tajomstvom jej výzoru sa vraj skrýva časté cvičenie, špeciálne jóga a pilates. Určite by ju však potešilo aj víťazstvo v Telkáči roka.


Mohlo by vás zaujímať: Emma Tekelyová onedlho oslávi šesťdesiatku: Odhaľte jej recept na krásu


Kamila Magálová (66)

Kamila Magálová (66)

Sympatická herečka s krásnym úsmevom pôsobí aj po 60-ke stále mladistvo a aktívne. Nedávno sa tak ukázala aj v seriáli TV JOJ Za sklom, kde stvárnila prísnu ale férovú šéfku Jána Koleníka a Tomáša Maštalíra. Okrem toho ju vídavame variť v relácii RTVS Tajomstvo mojej kuchyne. Podporte Kamilu Magálovú aj v hlasovaní.

Emília Vášáryová (75)

Emília Vášáryová (75)

Stálica Slovenského národného divadla Emília Vášaryová nestráca nič zo svojho šarmu a prirodzenej krásy. V posledných rokoch zažiarila napríklad v slovenskom filme Eva Nová, za ktorý si odniesla filmovú cenu Slnko v sieti. Ocenený bol tiež na zahraničných filmových festivaloch. Ak je aj vašou favoritkou, hlasujte za ňu v ankete Telkáč roka 2016.


Mohlo by vás zaujímať: Rozhovor so Zdenou Studenkovou: O Cinkotovi, televíznom vysielaní a demokracii


Michaela Čobejová (46)

Michaela Čobejová (46)

Rodáčka z Trnavy s pribúdajúcimi rokmi vyzerá čoraz lepšie. Herečka, ktorú sme roky vídavali v markízackom seriáli Ordinácia v ružovej záhrade sa na obrazovkách v poslednom období ukázala v šou Tvoja tvár znie povedome. Páčila sa vám tam? Pošlite jej svoj hlas.


Mohlo by vás zaujímať: Ako budú vyzerať dnešné celebrity na dôchodku? Týchto 10 v tom už má jasno!


Anna Šišková (56)

Anna Šišková (56)

Anna Šišková na seba v posledných rokoch upozornila úlohou v seriáli Tajné životy, napísala však aj knihu o varení a jej hereckom živote. Okrem toho nedávno schudla výrazných 14 kg po proteínovej diéte. Sama však pripúšťa, že by do toho už nešla. Máte radi sympatickú Anku? Hlasujte za ňu v Telkáči roka.

Zdena Studenková (62)

Zdena Studenková (62)

Ak sa povie slovné spojenie „slovenská herečka“, práve jej meno mnohým ľuďom nabehne ako prvé. Momentálne ju môžete vidieť v SND napríklad ako Leni Riefestahl v hre Leni, za ktorú dostala aj divadelnú cenu Dosky. Ak patríte k jej obdivovateľom, dajte jej svoj hlas v ankete Telkáč roka.


Ktoré ďalšie slovenské herečky máte najviac v obľube vy? Napíšte ostatným čitateľom do diskusie pod článkom.

Zdielať na Facebooku

Diskusia (21)

 • Lenka 10.06.2017, 14:18

  Pre mňa je naj....pani herečka Micheala čobejová, a Diana Morová .....

 • Anna 26.05.2017, 12:59

  Pre mňa je naj....pani Zdenka Studenková. A nech si vraví kto chce- čo chce.

 • evelina 24.05.2017, 15:58

  Práve som si prečítala článok o Márii Kráľovičovej a o svadbe jej vnuka v Škótsku. 90-ročná M.K. na fotke vyzerá otrasne, preplastikovanej tváre ani kilo mejkapu nepomôže, ale nech aspoň oslava jej 90-ky dopadne dobre... hlas má stále úžasný !

 • Iveta 24.05.2017, 15:17

  Nemám rada plastikové,Mauréry,Vašáryiová a Královičová sú jednotky

 • hela 19.05.2017, 21:32

  U mňa na prvom mieste Milka Vášáryová a potom Zuzka Mauréry

 • ady 19.05.2017, 17:55

  vsetky vyzeraju velmi dobre, ale zuza maurery je pre mna najvaaac ;-)

 • evelina 19.05.2017, 17:06

  Mojou obľúbenou herečkou je Kamila Magálová, na svoj vek vyzerá úžasne! Aj v hre na javisku SND "Je úžasná" nás neskutočne rozosmievala až k slzám, to bol herecký koncert. Studňa je tiež skvelá herečka, ale v snahe udržať si mladší vzhľad to s tými plastikami prešvihla, tvár má vypulírovanú, ale jej vek prezrádzajú starecké ruky a krk :( Toto platí aj pre Marišku Kráľovičovú, plastika na plastiku. A Šiškovú, s jej konským rehotom naozaj nemusím, vraj hééérečka

 • Štefan 19.05.2017, 16:54

  Mne sa páčia Anna Šišková a Diana Mórová.

 • viktoriakrásna 19.05.2017, 11:07

  najkrajšia je M.Vášáryová, potom Z.Mauréry.

 • Anna 19.05.2017, 10:45

  Jednoznačne najkrajšie dámy našich divadelných dosiek - Milka Vášáryová a Mária Kráľovičová.

1 2 3 >

Pridať komentár