VIDEOTIP Dajte zničeným topánkam novú šancu: Pozrite, ako ich dať do parády

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto
Dajte zničeným topánkam novú šancu

Častokrát sa sťažujeme na to, ako dnešné výrobky nezodpovedajú takej kvalite, akú si pamätáme spred rokov. Možno aj vy máte ešte niekde v skrini staré topánky, ktoré už pod tlakom ćasu vyzerajú o niečo menej slávne, no vlastne by ešte mohli pokojne spĺňať svoju funkciu.


Presne pre vás je tu toto video, ktoré ukazuje, ako sa dá „reštaurácia“ starých topánok dotiahnuť do dokonalosti.

Zdielať na Facebooku
 • Autor: Filip
 • Foto: pexels.com
 • Video: Youtube

Diskusia (3)

 • Jano 21.02.2019, 15:13

  Nie je podstatné, ako topánky vyzerajú zvonku... Stav klenby, vnútornej stielky, opory päty, to sú dôležité faktory... Lebo sa môže stať, že Vám topánky, ktoré vyzerajú ako z regálu, zničia nohy na komplet...

 • evelina 17.02.2019, 16:20

  Žiadny muž nebude celé hodiny čistiť topánky tak, ako je to vo videu. Stará mať vraveli, že vygľančené topánky boli v móde, keď boli mladá.... A ja? nebudem kupovať kdejaké a drahé "vodičky" na staré baganče, tenisky aj lodičky pohodlne vyčistím s banánovou šupkou, pár krát potriem a sú čisté...ako nové, kto neverí, nech vyskúša .))

 • fero 16.02.2019, 09:49

  Blbosť. Pred nedávnom nás navštívil synovec ( 15 r.) a keď som videl jeho topánky (traktorky) tak mi bolo do plaču. Ráno som popri mojich vyčistil aj jeho boty, nakrémoval a vyglančil. Nepotešil sa, bolo mu do plaču. Pred 60 rokmi sme vibramy máčali 3 dni v močiari, aby získali ,,cestnú farbu". Takže nič sa nezmenilo.

1

Pridať komentár