Vyzerajte dobre aj na dôchodku: Tieto slávne ženy potvrdzujú, že vek je len číslo

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto

Anketa

Máte aj vy vo svojom okolí inšpiratívne ženy, ktoré na svoj vek vyzerajú skvele?

Meryl Streep je očarujúca svojím prirodzeným šarmom

Sivovlasá žena, ktorá pečie skvelé buchty, okopáva záhradu a večer si nasadí okuliare, aby mohla vo svojom pohodlnom kresle lúštiť krížovky. Taká je častokrát naša predstava babičky.


Dnešné seniorky sú však už celkom iné. Cestujú, chodia do kina či do divadla, vzdelávajú sa na univerzite tretieho veku alebo cvičia jógu. A výzorom neraz tromfnú aj o desať či pätnásť rokov mladšie ženy. Inšpirujte sa známymi ženami, ktoré vedia starnúť s gráciou a skutočný vek by ste im rozhodne neuhádali.

Meryl Streep

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The minute you start caring about what other people think, is the minute you stop being yourself.

Príspevok, ktorý zdieľa Meryl Streep (@merylstreep),

Určite budete súhlasiť, že táto herečka je očarujúca svojím prirodzeným šarmom. A aj keď si možno nejaký ten „lifting“ dopriala, vie presne odhadnúť tú správnu mieru. Povedali by ste, že v lete oslávila sedemdesiatku? Pre Meryl je rok 2019 určite šťastným. Vďaka dcére Mamie Gummer sa totiž po prvý raz stala babičkou. Gummer porodila chlapčeka a hoci už raz bola vydatá, ide o jej prvé dieťa. Jej traja súrodenci deti ešte nemajú, Meryl tak v tomto roku zažíva svoju vnúčikovu premiéru.   


Mohlo by vás zaujímať: Klobúk dole: Tieto hviezdy zvládajú pribúdajúce vrásky s ľahkosťou!


Kris Jenner 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

One of my favorite @kyliecosmetics Lip Kit colors... it’s called Boss ! #Boss #lipkit @kyliejenner

Príspevok, ktorý zdieľa Kris Jenner (@krisjenner),

Ak vám meno tejto pôvabnej 63-ročnej dámy nič nehovorí, stačí povedať „Kardashianky“. Síce zostáva v tieni svojich známych dcér, no je očividné, že krásu zdedili po nej. Kris pritom nie je žiadna žienka domáca, je to manažérka, producentka a podnikateľka v kozmetickom priemysle, ktorá navyše píše knihy. A aby sme nezabudli, je aj mamou šiestich detí a niekoľkonásobnou starou mamou, ktorá si život užíva naplno.


Mohlo by vás zaujímať: Vyzerajú skvele aj po 40-ke: Ktorá zo slovenských herečiek je vašou favoritkou?


Carole Middleton 

Mama vojvodkyne Kate Middleton, manželky princa Williama, má 64 rokov a ako mladé dievča sa túžila stať učiteľkou. Finančné pomery jej rodiny však neboli dobré a na štúdium musela zabudnúť. Živila sa ako sekretárka a letuška. Po svadbe s Michaelom Middletonom rozbehli vlastný biznis. Úspech v podnikaní im priniesol bohatstvo, tým najväčším sú však pre Carole jej tri deti - Kate, Pippa a James, a už aj vnúčatká George, Charlotte, Louis a malý Michael. Niekoľkonásobná stará mama vyzerá skvele a má nezameniteľnú charizmu.


Mohlo by vás zaujímať: Krásna a štýlová po päťdesiatke: Ako sa obliekať v tomto veku?


Catherine Deneuve

Jedna z najpopulárnejších francúzskych herečiek oslávi na jeseň tohto roku 76. narodeniny. Catherine sa na striebornom plátne po prvý raz objavila v roku 1957 a odvtedy nakrútila viac ako stovku filmov a získala množstvo prestížnych cien. Pôvodne sa chcela stať módnou návrhárkou, nakoniec je z nej „femme fatale“ francúzskej i svetovej kinematografie. A je aj matkou a babičkou. Má syna Christiana Vadima a dcéru Chiaru Mastroianni. O tom, že je vo svojom veku stále krásna a šarmantná, niet pochýb. Navyše vie starnúť s noblesou, čo u známych tvárí nebýva vždy pravidlom.


Mohlo by vás zaujímať: Celebrity po štyridsiatke: Odkukajte ich triky na skvelú formu!


Eliška Balzerová

Za krásnymi zrelými ženami nemusíme chodiť ďaleko. Stačí sa pozrieť na herečku Elišku Balzerovú a každému musí byť jasné, že klame telom a vek je v jej prípade naozaj len číslo. Čerstvá sedemdesiatnička sa stala slávnou ako začínajúca lekárka v legendárnej Nemocnici na okraji mesta. Šoubiznis však išiel v tej dobe trochu mimo nej, pretože sa starala o ročného syna. Keď o šesť rokov neskôr natočila komédiu storočia S tebou mě baví svět, pribudla do rodiny dcéra Adéla.

Dnes je Eliška štvornásobnou starou mamou. Napriek tomu pred kamerami hrá obletované ženy a prežíva milostné dobrodružstvá. V súkromí je verná jedinému mužovi - producentovi Janovi Balzerovi, s ktorým je už neuveriteľných 45 rokov. Mimochodom, Eliška nemá problém priznať, že už patrí medzi seniorky. Druhým dychom ale dodáva, že hoci stále pracuje, túto etapu života si náramne užíva a prioritou je pre ňu rodina.


Ktoré ďalšie známe dôchodkyne sa páčia vám? Napíšte ostatným čitateľom do diskusie pod článkom.

Zdielať na Facebooku

Diskusia (9)

 • Laci 12.08.2019, 22:25

  No, vyzerať nejako zvláštne vo veku 60 rokov... Umelé tváre, kopu chémie, procedúr a čo ja viem čoho. Je naozaj veľmi málo žien, ktoré sú pohľadné aj v tomto veku a pôsobia prirodzene. Tie na fotkách sú príliš umelé! A ešte, kto vymyslel púder a kadejaké líčidlá? Pozrite si adelu zblízka, najlepšie nenalíčenú a prejde vás chuť na akúkoľvek ženu na roky.

 • elvis 30.07.2019, 11:40

  Chcete predať svoju obličku? alebo hľadáte príležitosť predať svoju obličku za peniaze kvôli finančnej kríze a neviete, čo máte robiť, kontaktujte nás ešte dnes a my vám ponúkneme dobrú sumu za obličku. Moje meno je (doktor Elvis Whyte) som fenológ v našej nemocnici, špecializujem sa na chirurgiu obličiek a zaoberáme sa aj nákupom a transplantáciou obličiek so žijúcim zodpovedajúcim darcom. Kontaktný e-mail: doctorelviswhyte@gmail.com alebo Whatsapp nám 2347083629144 pre viac informácií

 • Nika 21.07.2019, 15:24

  No ja by som po 60-ke celkom rada vyzerala ako Jenner :-). Ale aj vo svojom okolí mám dosť pekných žien po 60-ke, ktoré sú šarmantné, vek by im uhádol málokto, a ešte sú aj prirodzené.

 • Mikeťuk 20.07.2019, 23:33

  Načančaná na retušovanom obrázku môže vyzerať dobre každá. Zblízka je to iná trága...

 • adamko 20.07.2019, 16:05

  Čo sa týka Meryl tá vôbec nestarne, pretože sprostí nestarnu. Tí sa už starí narodili.

 • inusa 20.07.2019, 08:08

  Olga,,pekný koment dakujem. Tiež si to takto myslím....Ja chcem byt aj pekná aj dobrá babička!

 • Leanka 19.07.2019, 14:40

  Bez pardonu - Jenner tam vôbec nepatrí. Jej takzvaná "krása" nie je prirodzená, ako to vidíme pri Balzerovej, alebo Streep. Tieto dve dámy starnú s graciou a prirodzene, čo sa u Jenner nedá povedať. Tá je veličenstvo umelá anča iba ak.. Nabudúce si na to dajte pozor, inak ste potom len na smiech s takýmito článkami..

 • Oľga 19.07.2019, 11:25

  Ten výrok "vek je len číslo" je jedna veľká hlúposť! Vek neoklameš dobrou vizážou a starostlivosťou o seba. Skôr je to o tom, ako človek celý život žil a o prístupe k nemu. O psychickej vyrovnanosti, spokojnosti, neopúšťaní sa, o aktívnom užívaní si života. To všetko s prejaví na vzhľade ženy. Mne sa najviac páči Eliška Balzerová. Ide z nej veľmi pozitívna energia. Ako seniorka hrá seniorky veľmi presvedčivo.

 • YenDo 19.07.2019, 08:59

  Som zvedavý, či by takto vyzerali, keby denne chodili do roboty stáli 8,5hod pri páse, starali sa o domácnosť, deti, varili, upratovali, makali na záhradke a zarábali 400,- € v čistom. Pri ich príjmoch a životnom štýle by som aj ja vyzeral ešte lepšie ako ony.

1

Pridať komentár