Zas neviete, čo na seba? Obliekajte sa po vzore svetových dív a komplimenty sa pohrnú!

Fashion tipy

Túžite mať šatník ako niektorá zo spomenutých dám? (Zdroj: Freepik/freepik)

Pozná ich každý a ich štýlovosť im nie jeden závidí. Reč je o známych dámach, ktoré aj napriek zrelšiemu veku možno považovať za ikony. Túžite mať šatník ako niektorá zo spomenutých dám? Pozrite sa s nami na štýlové inšpirácie, ktoré by vám zaručene nemali uniknúť! Necháte sa zlákať výstredným štýlom Dary Rolins, alebo skôr siahnete po elegancii ako Victoria Beckham?

Dara Rolins

Ani vo svojom veku sa rozhodne nemá za čo hanbiť! Postavu by jej mohli závidieť aj mnohé mladšie ženy. Vďaka svojej udržiavanej figúre si môže dovoliť obliecť čokoľvek! Jej instagramový profil je plný outfitových inšpirácií, ktoré vám vyrazia dych. Ako z príspevkov môžete vidieť, Dara holduje najmä športovejším lookom na voľný čas, no pri príležitostiach, ktoré si to pýtajú, vyťahuje zo šatníka kúsky plné elegancie. Nechajte sa inšpirovať elegantnými šatami či bežným mestským lookom z riflí a tenisiek, ktoré táto módna ikona taktiež obľubuje.

Victoria Beckham

Mnohí si pamätajú Victoriu Beckham ako súčasť dievčenskej kapely v 90. rokoch minulého storočia. V tom čase mala dosť extravagantný a svojský štýl, ktorý ju prezentoval. Medzičasom však založila vlastnú módnu značku a vo svojom štýle obliekania sa ustálila. Momentálne je jednou z najväčších módnych ikon v súčasnosti. Reprezentuje dokonalú eleganciu a šmrnc, ktoré by jej mnohé aj mladšie dámy mohli závidieť!

Michaela Čobejová

Slovenská herečka, ktorej štýl obliekania je najviac podobný bežným ženám. Miška preferuje eleganciu, takže u nej v šatníku nájdete blúzky či šaty, ale nepohrdne ani pohodlným športovým oblečením. Musíme uznať, že vkus má naozaj skvelý, a je čo od nej „odkukať“!

Aňa Geislerová

Elegantná dáma, ktorá sa ani vo svojom veku nebojí siahnuť po horúcich trendoch súčasnosti. S hrdosťou si oblieka lesklé či flitrované kúsky, ale nepohrdne ani elegantnými vecami. Tak ako naša Miška Čobejová, aj Aňa Geislerová preferuje v súkromí štýl bežnej ženy. Splýva s davom, ale s gráciou!

Cate Blanchett

Kto by ju nepoznal? Herecká diva z Austrálie, ktorá vie, čo sa nosí. Hoci preferuje celkovo nenápadnú eleganciu, na jej instagramovom profile nájdete aj žiarivé a nápadité kúsky, ktoré odvážne prezentuje. Všetko ale v rámci štýlu a pátosu, ktorý ako osobnosť má. Nebojí sa ani trendy farieb, akými sú žltá či baby pink, ktoré nosí ako pomerne výrazné prvky outfitov.

Sledujte náš Facebook

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame