Horoskop na marec: Mnohé znamenia čaká životný zlom – patríte k nim aj vy?

Horoskop na marec 2024

Na prelome zimy a jari začnú mnohé znamenia prehodnocovať svoj doterajší život (Zdroj: GettyImages)

Jar pomaličky klope na dvere, príroda sa zobúdza a aj mnohí ľudia začínajú byť oveľa aktívnejší. Počiatočný jarný optimizmus však môže viacerým znameniam priniesť životné zmeny. Prečítajte si, čo všetko vás podľa hviezd čaká práve v marci.

Vodnár (20. január – 18. február)

Zatiaľ čo sa mnohí ľudia tešia zobúdzajúcej sa prírode, na vás doľahne nevídaná únava. Dobre preto počúvajte svoje telo. Aj takto vám totiž dáva signál, aby ste spomalili a venovali sa sebe. Doprajte si čas na odpočinok aj regeneráciu.

Ryby (19. február – 20. marec)

Vo vašom živote nastane obrovská zmena a posun k lepšiemu. Prehodnotíte svoju životosprávu a uvedomíte si, že takto to ďalej nejde. Minimalizujte množstvo živočíšnych tukov, pridajte pohyb a poďakuje sa vám telo aj myseľ.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Je možné, že v láske sa dejú veci, na ktoré nie vždy máme odpoveď. Nevypovedané záležitosti sú ako burina, ktorá v nás bude hniť a ťažiť nás. Pamätajte, že komunikácia je základ.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Najväčšia životná zmena čaká práve Býky. Vystúpite zo stereotypu a urobíte ráznu čiaru za životom, ktorý ste doteraz viedli. Perfektné! Hviezdy sú vám v tomto smere naklonené.

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Čaká vás cestovanie. Nevedno, či to bude súvisieť s prácou alebo sú súkromným životom. Isté  však je, že vás to dobije novou a pozitívnou energiou, ktorú ste tak zúfalo potrebovali.

Rak (22. jún – 22. júl)

Pozor na zdravie a presiľovanie organizmu či prílišné vyčerpanie. Silné prechladnutie by vás totiž mohlo spomaliť na niekoľko týždňov. Nezabúdajte ani na covid, ktorého výskyt stále neutícha. Zvýšte príjem vitamínu C a pobyt na čerstvom vzduchu.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Mesačný horoskop pre Vodnára: V práci očakávajte hojnosť, pozor však na lásku aj financie!

Lev (23. júl – 22. august)

Kolegovia nie sú kamaráti a vy si to uvedomíte na plnej čiare. Prekuknete, že tajomstvo, o ktorom ste povedali kolegyni či kolegovi, neostane iba medzi vami. Práve naopak, dostane sa až k vášmu nadriadenému. V práci vás čakajú rušné chvíle.

Panna (23. august – 22. september)

Pochopenie je cesta, ako si zlepšiť svoj život takmer okamžite. Zvýšte tolerantnosť voči ostatným ľuďom. Riaďte sa heslom „Ži a nechaj žiť“. Každý chce predsa nájsť šťastie bez ohľadu na svoju orientáciu, náboženstvo či iné aspekty.

Váhy (23. september – 22. október)

Iba veľkí ľudia nás dokážu inšpirovať. Vy si to dobre uvedomujete a marec bude pre vás o skrášľovaní a pestovaní duše. Využijete na to dostupné kultúrne prostriedky, ako sú knihy, divadlo či galérie.

Škorpión (23. október – 21. november)

Vo vašom okolí sa nachádza osoba, ktorá vám viac škodí, ako pomáha. Neuvedomujete si to, ale chováte si hada na prsiach. Táto osoba totiž nemyslí na vaše dobro, ale skôr na to svoje. Zvážte, s kým trávite čas a tiež to, či by ste ho nemali radšej venovať svojej blízkej rodine.

Strelec (22. november – 21. december)

Financie budú hrať hlavnú rolu konfliktov vo vašej rodine. Ak potrebujete ušetriť, veďte si detailný denník o tom, kam dávate svoje peniaze. Ľahko tak zistíte, že nie všetko, čo nakupujete, aj skutočne potrebujete. Zbavte sa svojich zlozvykov.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Poobzerajte sa okolo seba a uvidíte možnosti, ktoré sa vám núkajú. Urobte malý krok vpred. Život je predsa na to, aby sme ho žili, a nie presedeli doma. Obmedzte alkohol, začnite piť viac nesladeného čaju, v neposlednom rade však začnite myslieť najmä na svoju pečeň.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
HOROSKOP na február: Niektoré znamenia čaká romantika, iné sa pri práci na vzťahu zapotia!

Aké sú top kúpele na Slovensku? Porovnali sme ich za vás v tomto článku

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame