Krásny a žiarivý úsmev po celý život: Môžete ho mať aj vy

zuby úsmev

Tower Clinic

O sile úsmevu asi nikto nepochybuje. Prieskumy dokázali, že až 69% mužov považovalo za atraktívnejšie ženy s úsmevom, ako ženy s make-upom. Ku krásnemu úsmevu samozrejme patrí krásny chrup, no aj keď sa o naše zuby staráme vzorovo, skôr či neskôr každý z nás rieši otázku čo robiť, keď zub vypadne, alebo bude musieť byť vymenený za umelú náhradu. Dnes sa však už nemusíme báť komplikovaných zubných mostíkov či umelých zubných náhrad. Existuje riešenie, s ktorým budú Vaše „nové“ zuby vyzerať dokonale a navyše úplne bezbolestne – vďaka dentálnym implantátom.

Dentálne implantáty nie sú v zubnej starostlivosti žiadnou novinkou. V skutočnosti sa zubné implantáty ako náhrada jedného či viacerých zubov v hornej či dolnej čeľusti používajú od polovice šesťdesiatych rokov. Zubný implantát je špeciálne upravená a vyformovaná „skrutka“ z titánu identická zubnému koreňu. Ľudské telo tento špeciálny a bioinertný kov prijíma a je dobre klinicky overené a dokázané, že tento materiál sa výborne integruje – vrastie do kostného tkaniva.

Zubný implantát

Dnešným dentálnym implantátom predchádzali dlhé roky výskumov. Na ich základe vyvinula švédska firma Astra Tech unikátny systém zubných implantátov, ktorý zaisťuje bezpečné ukotvenie nového prirodzene vyzerajúceho zuba – ľahko a rýchlo.

Zubné implantáty majú oproti tradičným korunkám a mostíkom veľa predností:

  • Zubný implantát vyzerá, funguje a vytvára v ústach rovnaký pocit, ako pôvodné zuby.
  • Na liečbu zubnými implantátmi nie je nutné zbrúsiť okolité zdravé zuby.
  • Pri ukotvení zubných implantátov v čeľusti sa stimuluje rast kosti i ďasien, zabráni sa ich strate, takže výsledkom je atraktívny estetický vzhľad a zachovanie prirodzenej línie tváre.
  • S dentálnym implantátom nepotrebujete žiadne zubné lepidlo, aby nový zub držal na mieste. Nehrozí, že by Vám nové zuby nesedeli, ani sa nemusíte báť, že Vám umelý chrup vypadne.
  • A v neposlednom rade: získate trvalé a bezpečné riešenie otázky svojich stratených zubov.

Zubné implantáty

Komplexnosť tohto riešenia teda umožňuje náhradu jedného, viacerých, alebo dokonca aj všetkých zubov. So zubnými implantátmi pritom môžete úplne prirodzene jesť a smiať sa, a pritom si nikto nevšimne, že máte v ústach umelú zubnú náhradu. Pri náhrade všetkých zubov je dokonca možnosť vyberateľného umelého chrupu, ukotveného k dvom alebo viacerým zubným implantátom bez nutnosti lepenia. Vaša zubná protéza sedí pevne v ústach a pritom sa dá ľahko vybrať.

Ak ste sa rozhodli pre dentálny – zubný implantát, v zubnej klinike Tower Clinic v bratislavskom Auparku dostanete riešenie vytvorené Vám na mieru podľa Vašich potrieb, zdravotného stavu a podľa kvality a kvantity vášho kostného tkaniva. Tieto faktory tiež rozhodujú o celkovej dĺžke procesu. Vedeckí a odborní pracovníci z výskumu robia všetko preto, aby liečba bola čo najkratšia a najmenej nepríjemná. Obvykle sa zavedenie vykonáva v miestnom znecitlivení a väčšina pacientov necíti vôbec nič ani po zavedení implantátu. A čo viac, v kresle strávite len chvíľu – po zákroku môžete hneď odísť domov. O svoje nové zuby sa musíte starať dôkladne a starostlivo  – úplne rovnako ako o tie staré. Čistite si ich zubnou kefkou, medzizubnom kefkou a zubnou niťou. Riziko zmeny farby v dôsledku konzumácie kávy, čaju či vína je rovnaké ako u prírodných zubov.

Žiarivý úsmev môžete mať po celý život

Takže ak ste stratili vlastný zub či viaceré zuby, a nechcete si nechať obrusovať zdravé zuby a nosiť protézy – je tu ideálne a spoľahlivé riešenie – zubné implantáty Astra Tech. Navyše máte teraz jedinečnú možnosť využiť na tieto zubné implantáty aj 34% zľavu. Bližšie informácie o zubných implantátoch aj podrobnosti o zľave nájdete tu.

Zdroj: Tower Clinic, Tower Clinic, PR článok
Odporúčame