Pravdivý príbeh: Erotický návrh manžela ma šokoval, bojím sa že ma už nemiluje

Usmiata žena

Predvlani som oslávila päťdesiatku a hoci sa mnohí pousmejú, ja si svoj vek naozaj užívam (Zdroj: GettyImages)

Predvlani som oslávila päťdesiatku a hoci sa mnohí pousmejú, ja si svoj vek naozaj užívam. Jediná dcéra študuje v zahraničí a my s manželom máme opäť čas len sami na seba a na náš vzťah. Stali sa z nás v podstate znovu mladomanželia, len bohatší o roky spoločného života, zážitky a skúsenosti.

Na svoje manželstvo sa sťažovať nemôžem. Braňa som spoznala po jednom nevydarenom tínedžerskom vzťahu a bol to práve on, kto mi pomohol zabudnúť a vyliečiť všetky rany. Nebola som doňho zamilovaná hneď, ale bol trpezlivý, chápavý, nežný a vedel dobre počúvať. Vedela som, že by mi zniesol aj modré z neba, a na tom sa prakticky nič nezmenilo doteraz.

Brali sme sa po dvoch rokoch „randenia“ a o tri roky neskôr sa nám narodila Barborka. Mala som zdravotné problémy, nedarilo sa mi otehotnieť, naša dcérka tak bola pre nás vytúženým dieťaťom. Veľa som sa kvôli problémom s otehotnením natrápila, ale Braňo stál pri mne. Práve sme začali uvažovať o adopcii, keď som zostala v druhom stave.

Čakalo ma rizikové tehotenstvo a môj manžel sa o mňa po celý čas staral. Barborka nám spočiatku dala poriadne zabrať, bývala plačlivá, nervózna, málo spala. Ja som cítila obrovskú únavu, ale opäť tu bol môj muž, ktorý ochotne v noci vstával k malej a kočíkoval ju po byte. Roky utekali, dcéra nám vyrástla. Na druhé dieťa som si netrúfala a keďže Braňo je sám jedináčik, nijako netlačil.


Mohlo by vás zaujať: Pravdivý príbeh: Môžno som staromódna, počkať so sexom až po svadbe sa mi však vyplatilo


Keď Barborka odišla študovať do Prahy, zostali sme sami. Obaja máme svoju prácu, ktorá odkrajuje veľa z nášho času, víkendy však trávime spolu. Chodievame na turistiku, venujeme sa cyklistike, ale často aj len tak leňošíme na gauči pri dobrom filme a pohári vína. Vieme si život užívať a nemáme žiadne veľké nároky. Vlastne by všetko bolo dokonalé, keby…

Náš intímny život mi vždy pripadal pekný a vyhovujúci. Uvedomujem si, že boli obdobia, kedy som celkom nenapĺňala manželove potreby. V tomto smere mohla za to únava, ktorou trpím kvôli chudokrvnosti, ale aj iné drobné problémy gynekologického charakteru. Vždy som sa však snažila, aby abstinencia v milovaní nebola príliš dlhá. Manželovi som tieto pôstne obdobia vynahrádzala inak. Na nedostatok pozornosti a záujmu z jeho strany sa tiež nemôžem sťažovať. Nakoniec mám problém vyrovnať sa s celkom inou vecou, aj keď tiež súvisiacou s intímnym spolužitím.

Pred troma rokmi sa mi manžel zveril so svojou erotickou fantáziou a ja som zostala šokovaná. Pri milovaní mi prezradil, že by ma chcel vidieť s iným mužom. Že ho neskutočne vzrušuje predstava, ako sa mi venuje iný chlap, ako sa pred ním vyzliekam, a potom to končí vášnivým sexom. Priznám sa, v prvom momente som nevedela, ako zareagovať. Bolo to, akoby som dostala facku.


Mohlo by vás zaujať: Pravdivý príbeh: Priateľ je zvrhlík, pozerá porno a chodí na sex stránky


Potom prišiel odpor a odmietanie. Manžel, samozrejme, v stave vzrušenia tento svoj návrh opakuje, pýta sa, či by sa mi to tiež páčilo a ja viem, že nič ho nedokáže dostať do varu viac, ako táto predstava. Lenže fantázia je jedno, a realita druhé. Ja v skutočnosti cítim poníženie. Vždy som bola svojmu manželovi verná, nikdy som ani len nepomyslela na nejakú bokovku. Prečo ma chce teraz podhodiť niekomu inému?

Hľadala som k tomu informácie, a zistila som, že môj manžel je pravdepodobne kandaulista. Muž, ktorý rád vystavuje na obdiv svoju partnerku nahú, rád sleduje, ako ju iní hltajú očami. A v tej najvyššej forme sa dokonca rád pozerá, ako ju niekto iný obšťastňuje. Ja to tak ale necítim. Vedela som, že chlapi často túžia po trojke s dvoma ženami, ale ich partnerka a ďalší muž? Začala som mať obavy, že manžel ma dostatočne nemiluje, keď je schopný to najintímnejšie, čo medzi nami je, ponúknuť niekomu cudziemu. Braňo ma však stále presviedča že ma miluje natoľko, že je ochotný dožičiť mi potešenie aj mimo náš vzťah.

Nakoniec sme uviazli na mŕtvom bode. Manžel mi z času na čas svoje predstavy opakuje, ja sa k tomu staviam odmietavo. Reči o nesebeckej láske na mňa neplatia. Radšej by som bola, keby na mňa žiarlil, ako keby mal tolerovať môj intímny vzťah s iným mužom. Viem, že ho muselo stáť veľa premáhania, kým bol schopný mi o svojej čudnej túžbe vôbec povedať. No ja by som dala neviem čo za to, keby k tomu nikdy nebolo prišlo.


Plní elánu aj na Facebooku: Buďte v obraze a nenechajte si ujsť už žiadny zaujímavý článok

Zdroj: Plnielanu.sk
Odporúčame