Vek ich nezastavil: Tieto celebrity si deti urobili poriadne neskoro!

Susan Sarandon

SITA

Prvé dieťa do tridsiatky a posledné do štyridsiatky! Tak rozmýšľa množstvo ľudí, niektoré celebrity však majú na takéto pravidlá úplne iný názor. Ich túžba po potomkovi je neraz poriadne veľká – a urobia všetko preto, aby si mohli vytúžené bábätko pochovať v náručí.

Otec či starý otec? Mama alebo stará mama? Tak by sme sa mohli pýtať viacerých celebrít. Zdá sa, že vek mnohým z nich vôbec pri plodení potomkov neprekáža.

Geena Davis

Geena Davis: Matkou takmer v päťdesiatke

Herečka, ktorú preslávili filmy ako Dlhý bozk na dobrú noc alebo Veľké víťazstvo, po prvý krát porodila vo veku 46 rokov. Podľa jej otca nemala počas tehotenstva žiadny problém, dokonca ju netrápili ani ranné nevoľnosti. Rovnako bezproblémovo prebehol aj pôrod. Niet sa čo čudovať, že k dcérke Alizeh Keshvar o dva roky pribudli aj dvojičky Kian William Jarrahy a Kaiis Steven. So 48 rokmi tak patrí medzi najstaršie matky vo svete šoubiznisu.

Rod Stewart

Rod Stewart: Detí ako smetí

Nie tri, štyri ani päť detí! Spevák Rod Stewart sa v úlohe otca zrejme našiel, má totiž až osem detí. Po posledné z nich, syn Aiden Stewart, sa narodil len tento rok, pár týždňov po spevákových 66. narodeninách. Neostáva iné len dúfať, že sa Rod dožije aj synovej plnoletosti. Aj keď vo veku 87 rokov to už s ním môže vyzerať všeliako…

Tiež by vás mohlo zaujať: Ten čas ale letí: Meg Ryan oslavuje päťdesiatku!

Marcia Cross

Marcia Cross: Zúfalá mamina už nie je zúfalá

Marcia už na svadbe vedela, že ak sa chce stať matkou, nemôže dlho otáľať. Toma Mahoneyho si brala pár rokov po štyridsiatke a tak neváhala a od oltára sa ponáhľala na kliniku umelého oplodnenia. Všetko vyšlo na jednotku a krátko pred svojimi 45. narodeninami priviedla na svet dvojičky Eden and Savannah.

Mick Jagger

Mick Jagger: Rocker ako sa patrí

Mick sa zrejme nikdy neriadil nejakými pravidlami a rozhodne s tým nemienil začínať v súkromnom živote. Mnohí ho možno varovali, že 57 rokov je dosť vysoký vek na bábätko. On si však z toho zrejme ťažkú hlavu nerobil.

Jane Seymour

Jane Seymour: Materstvo v dvoch vlnách

Seriálová doktorka Quinnová mala dve deti zo zväzku s Davidom Flynnom. Napriek tomu si však povedala, že by si materské povinnosti chcela zopakovať – hoci oslavy 40. narodenín už mala dávno za sebou. Dvojičky, ktoré sa jej narodili, keď mala 44 dostali mená podľa dvoch svetoznámych rodinných priateľov – speváka Johnnyho Casha a herca Christophera Reeva.

Paul McCartney

Paul McCartney: Heather ho pobláznila

Známy britský hudobník to mal s Heather Mills ťažké od začiatku. Ich vzťahu verejná mienka nepriala a nič na tom nezmenilo ani narodenie ich dcéry Beatrice. Paul mal v tom čase už 61 rokov a ich zväzok sa rozpadol už tri roky po jej príchode na svet. Uvidíme, či si bábätko zaobstará aj so svojou novou manželkou, Nancy Shevell.

Tiež by vás mohlo zaujať: 10 hviezd, ktoré starnú s noblesou

Susan Sarandon

Susan Sarandon: Neskoro, ale predsa

Už pri narodení svojej prvej dcéry mala známa herečka takmer 40 rokov. Tam však neskončila. Jej ďalší dvaja synovia sa narodili ešte neskôr – veď Susan medzitým stihla vymeniť partnera. Jej najmladší potomok, Miles Guthrie, sa prišiel na svet až keď mala 46 rokov.

Charlie Chaplin

Charlie Chaplin: Oplodňovací preborník

Smiešny mužík s čiernymi fúzami sa stal legendou nielen na poli herectva, ale aj otcovstva. Počas svojho života splodil 12 (!) detí, pričom pri narodení posledného, syna Christophera Jamesa, mal už 73 rokov. Charlie sa jeho dospelosti nedožil – zomrel, keď mal Chris15 rokov.

Holly Hunter

Holly Hunter: Tajnostkárka na druhú

Držiteľka Oscara si materský sen splnila až keď mala nebezpečne blízko k 50. narodeninám. Dvojičky sa jej narodili v 47 rokoch a všetky detaily okolo pôrodu držala herečka úzkostlivo v tajnosti. Novinári si dokonca dlho neboli celkom istí ani ich menami.

Zdroj: SITA, Sita, Dora
Odporúčame