Zľavy rovných 50%: Vyberte si knihu z predvianočného výpredaja

Vianočný výpredaj

iPark.sk

Vysolíte každý rok ťažké peniaze aj za (ne)potrebné darčeky len preto, aby ste niečo svojim milovaným dali pod stromček? Urobte to tento rok inak. Nečakajte, kým vás zaleje pot pri pohľade na povianočnú výpredajovú cenovku toho, čo ste ešte pred pár dňami kúpili draho. Zákazníkmi ocenený e-shop iPark.sk si pre vás pripravil predvianočné zľavy, vďaka ktorým nielenže ušetríte, ale budete mať aj užitočný darček pre každého člena rodiny. Knihu, ktorou nikdy nič nepokazíte!

Internetový obchod iPark.sk v spolupráci s vydavateľstvom Noxi pripravil predvianočný výpredaj. V ponuke je približne 40 titulov v akciovej cene mínus 50 percent. Ide o univerzálne druhy publikácií, pri ktorých si príde na svoje každý. Nezáleží na tom, či máte doma milovníčku románov, alebo obľúbenca severských detektívok. Z tejto ponuky, ktorá platí do 15.11.2014, budú mať radosť všetci vaši milovaní. Prinášame malú ochutnávku titulov, stačí si len vybrať ten najvhodnejší. Kompletný prehľad ponúkaných kníh v akcii sa vám zobrazí po kliknutí >>SEM<<

Ako si zachovať mladosť Ako si zachovať mladosť – Kurt Tepperwein

Človek sa rodí s telom naprogramovaným na dlhovekosť a má v sebe potenciál životnosti 120 rokov, tvrdí Kurt Tepperwein, ktorý zhromažďoval svoje skúsenosti vyše 30 rokov. Zhrnul všetky faktory, ktoré podľa jeho znalostí rozhodujú o ľudskom zdraví. Sú to: výživa, vitamíny, acidobázická rovnováha, úloha myšlienok, liečivá sila pohybu. Ak vo svojom živote budete tieto poznatky uplatňovať, ovplyvníte tak nielen to, akí starí sa budete cítiť, ale aj svoj faktický biologický vek, čomu bude zodpovedať stupeň vášho zdravia a vitality. V takom prípade bude číselné vyjadrenie vášho veku len cifrou vyplývajúcou z rodného listu.


Mohlo by vás zaujať: Užitočné finty do domácnosti: »Biblia« pre každú gazdinku


Aktívne vnímanie Aktívne vnímanie – Kurt Tepperwein

Kurt Tepperwein v knihe s názvom Aktívne vnímanie, ktorá má podtitul Kráľovská cesta k slobode a naplneniu, vysvetľuje význam vedomého vnímania pre človeka a učí čitateľa venovať pozornosť všetkým stránkam života. Upozorňuje na to, akým spôsobom vnímame čas, do akej miery chápeme kompletnosť všetkého živého a neživého v našom okolí, aj na to, ako lipneme na zdanlivých istotách.

   
Bábätko alebo manžel? Bábätko alebo manžel? – Ian Kerner, Heidi Raykeil

Po príchode dieťatka sa partnerský život ocitá v krízovom období. Titul Bábätko alebo manžel? predstavuje vo vzťahu záchranné koleso, ktoré prostredníctvom vedeckých výskumov, rozhovorov a osobných skúseností manželských párov privádza čerstvých rodičov späť k pocitom zamilovanosti a sexuálnej spontánnosti.


Mohlo by vás zaujať: Bez výčitiek! Sladké dezerty bez múky a cukru


Čierna kniha katolíckej cirkvi Čierna kniha katolíckej crkvi – Michael Hebeis

Katolícka cirkev si už dvetisíc rokov nárokuje na vedúcu pozíciu vo sférach morálky a duchovna – a pritom veriacich znepokojuje škandálmi. Cirkevní predstavitelia reagujú vždy rovnako: tvária sa, že nič nevidia a nepočujú. Michael Hebeis poukazuje na to, že túžba po moci a ignorovanie obetí majú korene v systéme katolíckej cirkvi. V knihe uvádza zoznam hriechov a prešľapov, ktoré siahajú od antisemitizmu až po pedofíliu, a naznačuje, ako bezohľadne cirkev v niektorých prípadoch presadzuje svoje záujmy. Mali by si ju prečítať nielen kritici cirkvi, ale aj sklamaní veriaci.

   
Choroby vyčítané z tváre Choroby vyčítané z tváre – Kurt Tepperwein

V knižke sú popísané a vyobrazené typické znaky na očiach, pokožke, rukách, perách, ušiach, zuboch, či na jazyku. Podľa nich spoznáte, v akom stave sa nachádzajú vaše vnútorné orgány, poprípade, čo im chýba. Kde je zóna chrbtice v uchu? Čo znamená priečna vráska pod spodnou perou? Ako súvisia tieto viditeľné a od normálu sa odkláňajúce telesné signály s ich príčinami?


Mohlo by vás zaujať: Neviete, čo doma navariť? Je tu Babičkina kuchárka nad zlato


Kríza ako šanca Kríza ako šanca – Kurt Tepperwein

Krízy majú v sebe niečo znepokojujúce a často vás odnášajú preč od každodenných povinností. A preto namiesto toho, aby ste sami seba prinútili novú situáciu len bezhlavo akceptovať, mali by ste sa tejto ponúkanej šance chopiť a vnímať ju ako šancu na novú príležitosť. Kurt Tepperwein ukazuje, ako krízy vznikajú a ako sa na nás prejavujú. Zaoberá sa rôznymi podobami kríz, v ktorých sa môžeme ocitnúť. Autor predstavuje v tejto povzbudivej knihe možnosti riešenia, ako takúto krízu úspešne zvládnuť. Získajte teda sami nad sebou moc znova konať miesto toho, aby ste len reagovali.

   
Francúzi nedržia diétu Francúzi nedržia diétu – Will Clower

Je vedecky dokázané, že program Dr. Clowera redukuje hmotnosť a znižuje cholesterol. Ukáže vám, ako žiť život na francúzsky spôsob a ako zostať štíhli a zdraví a pritom jesť jedlá, ktoré milujete. Francúzi sú bez námahy štíhli a zdraví, pretože jedia výdatné bohaté jedlá a ich prístup k životu je pokojný a neuponáhľaný – prečo by sme nemohli robiť to isté? Dr. Will Clower vám predkladá zrozumiteľný program pozostávajúci z desiatich jednoduchých krokov vrátane receptov na vynikajúce jedlá, aby sa francúzsky životný štýl stal súčasťou vašej každodennej rutiny.


Mohlo by vás zaujať: Urobte si záhradku na balkóne: Jednoduchý návod ako na to


Láska je aj kat Láska a jej kat – Irvin D. Yalom

Kniha Láska a jej kat obsahuje desať poviedok o ľuďoch, ktorí napriek tomu, že nie sú práve výnimoční, čitateľa zaujmú svojím životným príbehom. Títo ľudia postupne odhaľujú svoje vnútro a spovedajú sa zo svojich trápení. Autor diela načrtáva možnosti i postupy pri terapii, spôsob jej vedenia i neočakávané zvraty. Zbierka poviedok Láska a jej kat je napísaná tak majstrovsky, až čitateľ chvíľami nadobúda pocit, že je priamo účastný dôverného rozhovoru medzi pacientom a terapeutom. Čitateľom sa ponúka možnosť precítiť pocity napätia, očakávania či radosti, ktoré prežívajú hlavní protagonisti poviedok.

   
Máte prekyslený organizmus? Máte prekyslený organizmus? – Kurt Tepperwein

K prekysleniu ľudského organizmu vedie jednak nesprávna výživa s priveľkým množstvom bielkovín, tukov i sacharidov a jednak zlosť aj stres. Na špičkového liečiteľa, popularizátora zdravého spôsobu života sa dnes obracajú tisíce nadšencov, vrátane vrcholových manažérov a špičkových športovcov, no aj množstvo radových ľudí v každodennom živote; u mnohých ide o neodmysliteľnú súčasť ich existencie. Prejdite odkyslením k vášmu zdraviu.


Mohlo by vás zaujať: Kvety vo vašej záhrade: Ako vypestovať pestrofarebnú krásu?


Otrasná matka Otrasná matka – kolektív

Štyri prostoreké matky sa povzniesli nad špinavé plienky, bezdôvodný plač i bezsenné noci a namiesto užívania antidepresív spísali zábavnú knihu plnú rád pre všetky zúfalé mamičky, ktoré sa v úlohe rodiča cítia byť stratené. Zábavný sprievodca rodičovstva pre nie úplne príkladné mamičky vám predovšetkým ukáže, že žiadna matka nie je hodná zatratenia. Odhoďte predsudky a prijmite fakt, že byť otrasnou matkou nie je žiadna tragédia. A ak aj je, rozhodne v tom nie ste sama.

 

Zdroj: iPark.sk, iPark.sk, PR článok
Odporúčame