Úľava pre boľavé kolená: Pomôžte si týmito prírodnými zázrakmi

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto

Anketa

Chránite si svoje kolená pri aktivite bandážou?

Pri problémoch s kolenami vám možno pomôžu prírodné recepty.

Zvykne vás prepadnúť náhla pichľavá bolesť v oblasti kolien? Či už ste si kolenné kĺby opotrebovali pri práci alebo namáhavom športe, rozhodne nejde o nič príjemné. Tento neduh je navyše úzko spätý s faktormi dedičnosti a zahŕňa aj opačný extrém – nedostatočnú aktivitu a sedavé zamestnanie. Aby vám kolená slúžili čo najdlhšie, vyskúšajte medicínu, ktorú bežne v lekárni nekúpite.


Pokrivkávate takmer pri každej zmene počasia? Bohužiaľ, boľavé kolená vás môžu potrápiť oveľa skôr ako na dôchodku. S týmto problémom sa totiž pasujú ľudia čoraz mladších vekových kategórií. Odhaduje sa, že kolenné kĺby si nejakým spôsobom liečia až viac než 3% populácie do 35 rokov, nehovoriac o skôr narodených ročníkoch. Uznajte sami, že v konečnom dôsledku nejde o zanedbateľné čísla. Pripravili sme pre vás preto niekoľko tipov, ktoré vám možno zaberú ešte predtým, než budete musieť utekať do ambulancie svojho lekára.

Namiešajte si blahodarný vaječný likér

Jeho príprava síce bude vyžadovať istý čas, túto investíciu však rozhodne neoľutujete. Budete potrebovať 10 čerstvých vajec – najlepšie takých, na ktorých nie je žiadne označenie či pečiatky. V ideálnom prípade by mali byť teda domáce s bielou škrupinou. Umyté vajcia opatrne poukladajte na dno päťlitrovej nádoby. Zalejte ich šťavou z citrónov (z 1-2 kíl) tak, aby boli celkom ponorené. Nádobu prikryte a odložte na týždeň do chladničky. Pôsobením citrónovej šťavy sa škrupiny úplne rozpustia. Vtedy zmes rozmixujte, pridajte približne pol kila medu a prilejte koňak podľa chuti a potreby (aby bol likér dostatočne riedky). Nápoj uchovávajte v chlade a doprajte si každý deň nalačno aspoň pol štamprlíka (tí, ktorí nešoférujú, môžu aj celý).

Tento vaječný likér má priaznivé účinky na celý rad zdravotných ťažkostí. Vďaka prírodnému vápniku vynikajúco pôsobí proti osteoporóze, chorobám kostí, chrupaviek a kĺbov. Účinne bojuje aj proti paradentóze a posilňuje imunitu.

Keďže na tento prírodný zázrak nedajú dopustiť predovšetkým naše staré mamy, opýtali sme sa na názor aj odborníka. „Poznám ten recept, mala som jedného pacienta, ktorému sa pri jeho užívaní pomerne rýchlo zahojila zlomenina ruky. Ťažko povedať, či by proces hojenia prebiehal rovnako aj bez likéru, ale vápnik zo škrupín má svoj význam,“ prezradila nám praktická lekárka. Na vysvetlenie dodáva: „Existuje liek Biomin H, čo sú v samej podstate rozdrvené škrupiny vajec. Ak by teda likér pravidelne pil aj celkom zdravý človek, určite sa mu nemôže nič stať. Na zakonzervovanie vajíčok slúži práve pridaný alkohol.“


Mohlo by vás zaujať: Rakovina prostaty: Včasné odhalenie príznakov vám môže zachrániť život!


Možno vám pomôžu práve stromy

Ak hľadáte okamžitú úľavu, možno by ste mali vyraziť do lesa. Pomôcť by vám totiž mohol obklad z brezového lístia. V pol litri vody povarte väčšiu hrsť tohto sušeného lístia na miernom ohni približne 5 minút. Po vychladnutí ho preceďte a lístie prikladajte na bolestivé miesta.

Ak nezaberie breza, vyskúšajte čerstvé borovicové ihličie. Nazbierajte aspoň pol kila a na celý deň ho namočte do dvoch litrov vody. Potom ho hodinku povarte na miernom ohni. Do odvaru namáčajte gázu alebo látkové vreckovky a prikladajte priamo na zdroj bolesti.

V súvislosti s lístím a ihličím má pozitívne skúsenosti aj samotná doktorka: „Určite pomáhajú, najmä pri chronických bolestiach. Extrakty sa môžu pridať aj do mastí. Veľkú psychickú úlohu pri starších ľuďoch zohráva fakt, že sa im o tie kolená niekto vôbec stará – či už dcéra alebo vnučka.“


Mohlo by vás zaujať: Milujete slaninu a klobásy? Pozor, údajne spôsobujú rakovinu!


Premažte si kĺby najmä zvnútra

Hoci prevencia boľavých kolien spočíva najmä v šetrnom pohybe, pozornosť by ste mali venovať aj tomu, čo máte na tanieri. Ak vám samotný rybí olej nevonia, doprajte si ho v lákavejšej forme – ako kapra, tresčiu pečeň, makrelu či platesu. Patríte k milovníkom huspeniny? Pokojne si na nej z času na čas pochutnajte. Vaše chrupavky vám budú vďačné.

Zdielať na Facebooku

Diskusia (22)

 • maria 22.02.2019, 21:58

  mne z prírodných preparátov nerobí nič tak dobre ako morský kolagén collalloc.com/cs a to som vyskúšala všetko možné z reklám, z lekárne a nič nebolo také dobré ako toto

 • sofia 07.04.2018, 14:37

  To je tá najkrajšia vec, akú som kedy zažil. Navštívil som fórum tu na internete 25. marca 2018 a videl som úžasné svedectvá na fóre o dobrých prácach Doktor okodo. Som Sofia zo Slovenska, nikdy som tomu neveril, pretože som o takom zázraku nikdy predtým nepočul. Žiadna organizácia by ma nemohla presvedčiť o tom, až doktor Okodo urobil pre mňa úžasnú prácu, ktorá obnovila moje 4-ročné manželstvo tým, že som dostala späť svoju rozvedenú ženu do 2 až 3 dní. rovnako ako čítam na internete. Bol som naozaj šokovaný, keď sa moja žena vrátila domov prosiť o odpustenie, aby ju prijala späť. Chýba mi slová, aby som doktorovi Okodovi ocenil, lebo je poslaný Bohom pre mňa a celú našu rodinu pre božské obnovenie manželstva. Potrebujete nejakú pomoc? Neváhajte sa s ním teraz kontaktovať. On tiež sa špecializuje na nasledujúce; Odsúhlasenie rozvodu Zosúladenie manželstva Rast podnikania Propagácia na pracovisku / kancelárii Making banky na granty pôžičky Liečba chorôb, ako sú: Rakovina, HIV AIDS, vírus Zika, choroba HERPES, sexuálna infekcia E.T.C. Tehotenstvo alebo plodnosť Získanie EX / lover späť Získajte svoju manželku / manžela späť Získanie svojho priateľa / priateľky späť E-mail: info.usa.temple@gmail.com

 • suzi 16.07.2017, 17:42

  Volám sa Andrea Suzi, ja som tu dať trochu svedectvo, ako som znovusjednotit so svojím priateľom späť. môj priateľ a ja sme boli radi, ak by som mohol povedať, a nikdy som si myslel, sme sa rozišli. Keď jeho bratranec zomrel pri tragickej autonehode Vrátil sa Philippine po dobu jedného týždňa, aby so svojou rodinou. Nemohol som ísť Pretože som bol v stredu zábavné von z mesta pre moju prácu. Nezdalo sa rozrušil som nemohla ísť, tak som ho nechal byť. Ďalšia vec, že ​​viem, že znovu pripojiť sa starým priateľom zo strednej školy robil on mal zamilovanosť rokmi a Začali musieť záležitosť! Nemal som poňatia, čo to deje až do jedného mesiaca po tom, čo sa vrátil z Philippine.He pokračoval byť s ňou a ja videl, až som chytil ho testovať ju na jednu noc. konfrontoval som ho a on mi povedal pravdu o tom, čo sa stalo. Rozišli sme sa a išli každý svojou cestou. Ani jeden z nás bojovali o našom vzťahu. Bol som naštvaný a nerozhodol byť rozrušený o tom a len držať ho v pohybe. Potom asi po mesiaci nehovorí s ním som sa stal smutný. Chcel som, aby mi povedal, že som chcel byť so mnou a nie s ňou. Volám do môjho starého priateľa, a ona mi povedala, aby si nerobil starosti, a ona mi dať tento kontakt otca e-mailový kúzlo lásky, okamžite som sa obrátiť na muža a povedal mu všetko môj problém so svojím milencom, aby prejsť mesiac, a on odpovie a povedal mi, že na starosti a sľubujú, že pomôže von. počas budúceho týždňa, ma totálne pomohol! Hej, čo mohol, aby ho, aby mi chýbať veľa miesta, kde sa chcel znovu vrátiť ku mne. Mal veľa ľútosti a cítil sa zle za to bojovať, aby ma a pre podvádzanie na mňa vôbec. sa vrátil a ospravedlňujeme sa mi za všetko, Cení si náš vzťah oveľa viac a sme spolu šťastní teraz! Preto môžete dostať svoje milenca späť s pomocou tohto otca zavolal Dregbo, kontaktujte ho cez svoje súkromné ​​e-mail: dregbosolutioncenter@gmail.com a získať svoje šťastie späť.

 • precious 01.06.2017, 13:08

  Ahoj všetci som vzácny zo Spojených štátov amerických som tu svedčiť v mene tohto veľkého muža, ktorý priviezol šťastie do mojej rodiny po mojej milenke Chris mi odišiel 3years kvôli inej žene, som naozaj miloval Chris Pretože bol môj prvý love skúšal som všetko, čo bolo v mojich silách sa dostať Chrisa späť do môjho života, ale ľudí som sa stretol len stále na mňa scamming a mi klamať, potom obvykle v sobotu chodím von, aby si vlasy a získať nejaké veci, potom som musel ľudia diskutovať v salóne v prípade, že počúvať tam vnútri dobre, že existuje program (ako som sa dostal späť svoju ex) a začal hovoriť veľa o prep Dr EDDY, ako tento muž pomohol veľa ľuďom v dobývať tam milenca, tak som okamžite šiel blízke tým dámam aj stretli v salóne a som vysvetlil, čo im povedali mi, by sa mali snažiť a kontaktovať Dr Eddy, že som bol hovorí mesta a ľudia sú naozaj ho kontaktovať o pomoc Okamžite sme hľadali na internete a čítať skvelý o Dr Eddy čo teraz mám all Dr EDDY kontakt okamžite pri sedan aj dal doktorovi Eddy hovor a ja zdieľal môj problém s ním som len mi povedal, že nie sa báť, že by som mal byť rád, ja mi povedal, aby mu poslala niekoľko málo detailov, ktoré som urobil, a potom som sa dostal späť ku mne, že všetko bude v poriadku v 36hours bol som tak šťastný, potom Dr EDDY robil svoju prácu a ja nebolo mi to nepodarí, môj milenec Chris prišiel ku mne so slzami v očiach a sa mi ospravedlnil za nechal ma v hlbokej bolesti natrvalo 3 roky, tak som sa rozhodol dokázať, že som, že ma nikdy neopustí z nejakého dôvodu som urobil som mal prístup k svojmu účtu a ma jeho najbližším príbuzným na všetku svoju vôľu, teraz je najdokonalejší vec, nemôžem to stráviť minútu bez toho by ma videli alebo volá mi, som tak vďačný Dr. EDDY pre podanie späť šťastie, ktoré mi chýba niekoľko rokov, obráťte sa prosím na Dr. Eddy pomoc Aj je dôveryhodný človek v e-mailu je dreddyspiritualtemple@gmail.com alebo ho alebo WhatsApp môžu volať s týmto počtom ... ho + 23408160830324 (1) Ak chcete, aby vaša ex späť. (2), ak budete mať vždy zlé sny. (3) Ak chcete byť vo vašej kancelárii podporovať. (4) Ak ženy / muži bežať po vás. (5) Ak chcete dieťa. (6) [Chcete byť bohatý. (7) Ak chcete zviazať si manžela / manželku, aby vaše navždy. (8) Ak budete potrebovať pomoc finančnú. (9) Pokiaľ chcete zastaviť svoj rozvod. 10) Pomoc spája ľudí z väzenia. (11) Manželstvo Kúzla (12) Miracle Kúzla (13) Kozmetické Kúzla (14) Proroctvo CHARM (15) atrakcie Kúzla (16) zlo oko Spells. (17) Bozkávanie pravopisu (18) odstráni choroby kúziel. (19) Volebné WINNING kúzla. (20) kúzla úspech v skúšky. (21) Kúzlo, aby si čo ťa milujú. KONTAKT: dreddyspiritualtemple@gmail.com

 • mabele 10.02.2017, 22:12

  Prečo píšem toto svedectvo je to, že som dal sľub, že každý, kto že mi pomáha z môjho vzťahu neistej si zaslúži byť známy ešte viac na svete. Som 37 rokov, môj manžel mal veľmi mocné kúzlo lásky k nemu, že žena Vie dať na neho a chcem ju odstrániť, pretože to spôsobilo vážne problémy v našom manželstve a on ma nechal pre ňu. Zdalo sa, že nič na svete môže priniesť naše cesty spolu navždy, som sa cítil naozaj zle, pretože ho milujem tak draho. Mal som bezsenné noci, pretože som vynechal dotyk a starostlivosť o môjho manžel je. Aj zriedka navštíviť túto webovú stránku, ale kedykoľvek ja, vidím dva alebo viac pozitívne recenzie o mužovi menom dr.egbo a jeho tajomné a zázračné diel, ktoré zachraňuje vzťahy a manželstvo, to má moju zvedavosť. Tiež som normálne vidieť iné niekoľko názory, aj keď som learn't, že existuje veľa podvodníkov tam vonku, ale som kontaktoval dregbo, pretože som bol presvedčený o testifier som kontaktoval, že dr. okojie kúzlo je veľký problém. Dal som mu šancu z mojej pochybujúci ducha, ale k môjmu najväčšiemu prekvapeniu ma môj manžel zavolal 2 dni po dr. okojie robil jeho modlitbu a vyhnal kúzlo na neho v mene svojho manžílek to, že je tak ľúto všetkých bolestí Urobil ma prejsť, chcel byť doma. V súčasnej dobe naša láska je viac ako Romeo a Júlia, keď trvá príliš dobrú starostlivosť o mňa teraz, 100% ako predtým. Viem, že tam sú iní tam vonku, hovorím, ak zistíte, dregbosolutioncenter@gmail.com potom váš problém je tiež vyriešený. Lydia Ryan W. z Kalifornie. (1) chcete, aby vaša ex späť. (2) Vždy máte nočné mory. (3) Má sa podporovať vo vašej kancelárii (4) Ak dieťa. (5) Chcete byť bohatý. (6) chcete, aby vaše manžela / manželku, že je len na vás navždy. (7) ste v potrebujú finančnú pomoc. 8) Chcete mať pod kontrolou vás manželstvo 9) Budete byť priťahované k ľuďom 10) Absencia detí 11) mať manžela / manželky 12) na liečbu akejkoľvek choroby. Kontaktujte baba dnes a budete radi, že ste urobil. E-mail: dregbosolutioncenter@gmail.com

 • Tina 12.11.2016, 23:05

  mne velmi pomohla klbovka priessnitz, po dlhsom uzivani prisli priaznive odozvy, chybalo mojim klbom asi namazanie, teraz som uz ok

 • Elisa 04.10.2016, 20:49

  Môj život sa stal spustošený, keď môj manžel ma poslal balenie, po 17 rokoch, že sme boli spolu. Bol som stratený a bezmocný po vyskúšaní, takže veľa spôsobov, ako môj manžel vezmi ma späť. Jeden deň v práci, bol som chýba zmýšľajúce nie vedieť, že môj šéf ma volá, tak sa posadil a opýtal sa ma, aké to bolo všetko som mu povedal, usmial sa a povedal, že to nie je problém. Nikdy som pochopiť, čo tým myslí, že to nie je problém dostať svojho manžela späť, povedal, že použil kúzlo dostať svoju ženu späť, keď ho opustila kvôli inému mužovi a teraz sú spolu až do dátumu a spočiatku som bol šokovaný sluch taká vec z môjho šéfa. Dal mi e-mailovú adresu veľkého kúzla čarodejníka, ktorý pomohol mu dostať svoju ženu späť, nikdy som veril, že toto bude fungovať, ale ja nemal inú možnosť, než sa dostať do kontaktu s spell kolieska, ktoré som urobil, a požiadal o mojich informácií a že môjho manžela na to, aby ho zoslať kúzlo a poslal som mu podrobnosti, ale po dvoch dňoch, moja mama mi volal, že môj manžel prišiel prosiť, že ma chce späť, nikdy som tomu neveril, pretože to bolo len ako sen a aj musel ponáhľať dole ku mne matiek a k svojmu najväčšiemu prekvapeniu, môj manžel kľačal predo mnou, prosí o odpustenie, že ma aj deti späť domov chcú, potom som dal Dr. IREDIA volanie o náhlou zmenou svojho manžela a on robil to mi jasné, že môj manžel ma milovať až do konca sveta, že nikdy opustiť svoj zrak. Teraz ja a môj manžel je opäť dohromady a začala robiť príjemné veci neurobil skôr, robí mi to radosť a robiť to, čo sa predpokladať robiť ako muž bez neodbytná. To všetko vďaka DR IREDIA. Ak potrebujete pomoc týkajúce sa manželstva, láskavo kontaktujte DR IREDIA o pomoc. Môžete ho dostať prostredníctvom e-mailu: drirediaherbalhome@gmail.com Je to spoľahlivý človek.

 • Foxi 15.09.2016, 12:38

  Na bolesť kĺbov je dobrý smoothie z uhorky a citróna na ráno a doplniť ho gelactivom. Na kĺboch sa to odrazí už po troch mesiacoch

 • rada 24.02.2016, 15:32

  Mňa tiež bolelo strašne koleno.Prikladala som si všeličo, ale nepomáhalo. Jedného dňa som sa posťažovala jednej známej. No, keď mi povedala, že si mám priviazať na koleno, na noc,mokrú plienku /tú, ešte starú, nie pampersku/ namočenú v studenej vode a obaliť niečim suchým, ja som použila froté uterák , neverila som jej, myslela som že si zo mňa robí blázna. No ale koleno len bolelo a bolelo, tak som skúsila aj tú plienku. No a div sa svete, bolesť do rána poriadne ustúpila. Robím si to každý večer a bolesť ustupuje. Za skúšku nič nedáte a možno vám to aj pomôže

 • Lilian 02.11.2015, 18:59

  PRAVDIVÝ PRÍBEH                 Urobte si čas čítať moje poviedky ale prosím, nie je sudca ME.  Ja som pani Lilian Gilbert. Môj manžel bol starostlivý a milujúci otec našich dvoch krásnych dcér za posledných 16 rokov nášho manželstva; väčšina mojich blízkych priateľov dokonca závidí našu nekonečnú lásku, ktorá silnie každý deň, ako by sme práve stretli). Zlá strana o ňom začalo, keď nás jeho chorá mamička navštívil pre liečbu. Jeho mamička bola netrúfate okolo nás, pretože môj manžel venuje väčšiu pozornosť ku mne a deťom; toto robilo ju tak naštvaný a rozhodol sa zostať na krátky čas. Môj manžel náhle zmenil a začal vyhýbať mi týždeň odišla, prestal jesť moje jedlo a nie so mnou spať opäť na rovnakej posteli. To trvalo po dobu 3 mesiacov, kým som už nemohol vziať to už nie. Tak som sa rozhodol hľadať pomoc on-line, pretože som sa hanbila povedať svojim priateľom, potom som videl nejaké svedectvá rôznych ľudí hovorí o jednom konkrétnom človeku menom DR SOLO WISE. Rozhodol som sa dať mu súd. Tento veľký muž mi povedal, že moja matka-in-law mal očarila môjho manžela. vzala môjho manžela bielizeň na šamana a otrávil svoju myseľ ku mne a naše deti. DR SOLOWISE bol schopný toto zlé kúzlo zlomiť v mojom manželovi a obsadenie milostnú kúzlo pre nás. Ako 3 dni neskôr moja matka v-právo k nám prišiel, aby priznal a prosiť o odpustenie. My všetci sme spolu šťastne žijú dnes ako jedna veľká rodina. Môj manžel je teraz milujúci muž, ktorého som poznal za posledných 16 rokov. Sme ešte v láske teraz a šťastný. Kúzlo nemá po dopade na našu rodinu, ale dokonca priniesol veľa príležitostí k nám. Obráťte sa tento veľký muž dnes prostredníctvom svojho e-mailu na: drsolowisetemple@gmail.com    Dr. SOLOWISE mi tiež povedal, že ho môžem obrátiť o pomoc na niektorý z nasledujúcich problémov: (1) Ak chcete, aby vaša ex späť. (2), ak budete mať vždy zlé sny. (3) Ak chcete byť podporované vo vašej kancelárii. (4), ktoré chcete ženy / muži bežať po vás. (5) Ak chcete dieťa. (6), ktorú chcete byť bohatí. (7), ktorý chcete držať svojho manžela / manželku, aby tvoj navždy. (8) Ak budete potrebovať finančnú pomoc. (9) Bylinná starostlivosti (10) Ak nie ste schopní uspokojiť svoju ženu sex túžba vďaka k nízkej erekcie. (11), ak vaše menštruácia odmietajú prísť out v deň, keď Predpokladám, že ani cez tokov. (12), ak ste odmietli byť zaplatená, ľudia vás kvôli?. (13) vyriešiť problém s pôdou a dostať ju späť. (14) Páčilo sa vaša rodina Denny vás vašich v poriadku? (15) Cure of akékoľvek ochorenie alebo choroby.         Budem pokračovať povedať svet vaše dobré skutky pane. Obráťte sa na neho dnes na: drsolowisetemple@gmail.com

1 2 3 >

Pridať komentár