Odvrátená strana horoskopu: Ktoré znamenia majú najhoršie vlastnosti?

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto

Anketa

Veríte na horoskopy?

Horoskopy poukazujú na dobré aj zlé vlastnosti jednotlivých znamení

Horoskopy zvyknú poukazovať zvyčajne na dobré vlastnosti ľudí. Na základe nášho hviezdneho znamenia sa môžeme dozvedieť, aké sú naše silné stránky, v čom sme nadaní a šikovní. No funguje to aj z opačnej strany. Znamenia horoskopu majú aj svoje odvrátené stránky, ktoré ukazujú na vlastnosti, ktorými sa asi nikto nebude nahlas chváliť. A práve na ne sa zamerala britská astrologička Kerry Kingová.


VODNÁR - 21.1.-20.2.

Vodnári žijú vo vlastnom svete - na city prostej, holej planéte, kde absolútne chýba teplo a svetlo. Na mieste, ktoré je odpojené od energie živých, dýchajúcich ľudí. Ako roboti prechádzajú svetom, ktorý rozoberajú na dieliky, aby ich mohli analyzovať - ale čím podrobnejšie skúmajú, tým viac im uniká celkový obraz či snaha sa do neho zapojiť.

RYBY - 21.2.-20.3.

Potrebujú sa obetovať, potrebujú sa trápiť a doslova potrebujú, aby ich niekto potreboval. Ryby zájdu akokoľvek ďaleko, aby vyvolali sympatie a vďačnosť, hoci by bola nezaslúžená. Profesionálny trpiteľ vyžívajúci sa vo svojom trápení. Priekopník sebaľútosti a prelievač mnohých sĺz.

BARAN - 21.3.-20.4.

násilnícky sústredený na seba a hádavý. Je tak posadnutý snahou vyhrávať, že pokračuje bez ohľadu na vlastnú ujmu v prehratých bitkách, patových situáciách aj stratených kauzách. Navonok arogantný pancier skrýva drvivé vnútorné pochybnosti. Hlboko vnútri si Barani nemyslia, že sú dosť dobrí - a preto všetko to predvádzanie sa.


Mohlo by vás zaujímať: Jazda podľa znamenia zverokruhu: Aké auto by vám vybrali astrológovia?


BÝK - 21.4.-21.5.

Vitajte v Hornej Nudnej. Toto je miesto, kde sa toho deje len veľmi málo. Ľudia zostávajú uviaznutí v rovnakej rutine po stáročia a akýkoľvek pokrok tu stagnuje pod žezlom zarputilého a paličatého Býčieho boha. Práve tu ľudia zrodení v tomto znamení skončia, ak nebudú opatrní a nebudú odolávať nutkaniu svojho horšieho ja.

BLÍŽENCI - 22.5.-21.6.

Podvodníček s dvoma tvárami, ktorého teší nešťastie druhých a vyžíva sa v škandáloch a klebetách. S priateľmi ako Blíženci človek nepotrebuje nepriateľov - ale priatelia nikdy dlho nevydržia, pretože Blíženci sú neustále na love lepších možností - nielen v radoch priateľov, ale aj lepšieho večierku, lepšej práce, lepšieho partnera, lepšieho života ... Neúnavné hľadanie miesta, kde by tráva mohla byť zelenšia, im bráni sa zastaviť a chvíľu odpočinúť na vlastnej záhradke.

RAK - 22.6.-22.7.

Toto je najnebezpečnejšie znamenie zverokruhu pre zamestnancov FBI. Prečo? Pretože sú žiarliví, majú snahu kontrolovať a manipulovať. Citové trosky, ktoré neznesú, keď ich ostatní vynechajú alebo sa dokonca posúvajú a vyvíjajú dopredu bez ich rád a pomoci. Náladoví, nároční, vášniví a nepríčetní. Naštvaní, zlí a nebezpeční. Milujú i nenávidia silnejšie ako ktokoľvek iný.


Mohlo by vás zaujímať: Skrášľovať v rytme Mesiaca sa vyplatí: Kedy sa postiť alebo si dopriať masáž?


LEV - 23.7.-22.8.

Keď Lev zlý deň, správa sa ako trucujúce, namosúrené batoľa, ktoré okolo seba kope - zvyčajne preto, že sa mu niekto dostatočne nevenuje a nedokazuje mu, ako ho oceňuje. Tento zdanlivý nedostatok pozornosti môže Levov dohnať doslova k šialenstvu. Predpokladajú, že sa svet bude točiť okolo nich - a ešte im za túto výsadu poďakuje. Záblesky reality, kedy sú nútení si priznať, že nie sú o nič lepší ako ostatní, vedú k ich zrúteniu.

PANNA - 23.8.-22.9.

Odsudzujúci, pohŕdavý a posmešný kritik, ktorý sa neustále sústreďuje na všetko negatívne a nabáda ostatných k negatívnemu náhľadu na svoje okolie. Je úplne fixovaný potrebou mať - a dokazovať to - pravdu v najmenších blbostičkách, ktoré nikoho iného nezaujímajú. Treba povedať, že dvakrát viac negativity než na svoje okolie vysiela Panna sama k sebe. Inými slovami - ak budú Panny milšie na seba, bude život jednoduchší pre nich aj ich okolie.

VÁHY - 23.9.-23.10.

Majú tendenciu správať sa ako záhaľčivý, lenivý ťuťmák neschopný vlastného názoru a váhavý do tej miery, že všetkých ostatných zaháňa na hranu tolerancie. odhodlaní nechať všetky možnosti otvorené tak dlho, ako to len pôjde, a pasovať sa do úlohy diablovho advokáta, kedykoľvek sa ktokoľvek iný snaží pre niečo rozhodnúť. A to je neskutočne otravné.


Mohlo by vás zaujímať: Zverte svoju krásu do rúk Mesiaca: Kedy ísť ku kaderníčke či epilovať chĺpky?


ŠKORPIÓN 24.10.-22.11.

Zvrátenejšie, bezohľadnejšie a bezcitnejšie tvory by si hľadal ťažko. Koniec koncov ich duchovným zvieraťom je škorpión - a to hovorí za všetko. Psychické triky, šikanovanie a dominantné správanie, to sú spôsoby, ako sa škorpióny bavia, a ich korisťou sa stávajú slabší, zraniteľní jedinci, ktorí doteraz nepocítili bodnutie ich ostňa. Svet delia na ľudí, ktorým závidia, a na tých, ktorých môžu ovládať. A to je desivé.

STRELEC - 23.11.-21.12.

Nemotorný, neobratný, netaktný - vo všetkých zmysloch a ohľadoch. Slovný, citový i fyzický chuligán, ktorý šliape v porceláne a rozbíja, čo môže, vyvoláva rozruch a dopúšťa sa prešľapov - aj keď to tak nikdy nemyslí, pretože v skutočnosti je vážne zlatíčko. Čo chvíľu si nevidí do pusy, prípadne nemá pod kontrolou iné časti tela. Sám sebe je najhorším nepriateľom.

KOZOROŽEC - 22.12.-20.1.

Najviac ambiciózny a oportunistický zo všetkých znamení zverokruhu. Kozorožci majú psychickú silu aj túžbu po úspechu dosť silnú, aby ostatných zadupali do zeme, pokiaľ ich to dostane na vyššiu priečku. Zlí, nekompromisní, vážni, nudní. Nepriatelia tak nebezpeční, že by na sebe mali nosiť varovnú nálepku, pretože nikdy nezabudnú žiadnu krivdu a nikdy nezabudnú vrátiť či oplatiť urážku.


Sedia vlastnosti vášho znamenia na vás? Napíšte ostatným čitateľom v diskusii pod článkom.

Zdielať na Facebooku

Diskusia (5)

 • Jarka 18.09.2018, 17:41

  Presne sedí - na všetky znamenia čo poznám ...

 • Majka68 27.08.2018, 16:41

  Podľa toho, čo tu píšete, to vyzerá na článok od nejakej panny: D Rozhodne je pravda, že každý čovek, nehľadiac na znamenie, má nejaké negatívne stránky, ale zároveň má aj nejaké osobité, kvalitné vlastnosti, na ktoré by sa nemalo zabúdať. Ja si svoj horoskop rada čítam na https://www.astrohoroskop.sk/ :-)

 • john 17.08.2018, 11:29

  Je to prehnané. Čo si má človek myslieť o tom, ak sú pozitíva toho istého znamenia v príkrom rozpore s týmito negatívami? A do akej miery možno vôbec brať horoskopy vážne? A len tak mimochodom, v akom znamení sa narodila spomínaná autorka tohto textu?

 • madley 13.06.2018, 15:51

  Uplna totalna sprostost. Nesedi to takmer ani na jedno znameni co poznam. ale vobec.

 • kutil 29.05.2018, 09:16

  No na niektoré znamenia to čertovsky sedí. Aj na moje.

1

Pridať komentár