VIDEOTIP Rolky z papiera nemusíte vyhadzovať: Inšpiratívne tipy pre šikovné ruky

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto
Rolky z papiera nemusíte vyhadzovať

Rolky z toaletného papiera asi nepatria k tomu, čo by ste chceli odkladať. Napriek tomu sú celkom praktickou vecou, z ktorej môžete vyrobiť niekoľko sympatických vecí. Šikovné ruky ich tak určite ocenia.


Na čo teda rolky môžu slúžiť? V nasledovnom videu vám ukážu, že môžu byť novým stojanom na telefón, krmníkom pre vtáky alebo do nich dokonca môžete zabaliť malý darček.

Zdielať na Facebooku
  • Autor: Filip
  • Foto: pixabay.com
  • Video: Youtube

Diskusia (2)

  • Lubo 09.07.2018, 16:17

    Je to pekne, ale mam 2 poznamky. Predpokladam, ze ta rolka stravila urcity cas na WC. Ten med by som asi natieral inak ako na videu. Podobne ako sa WC vec inemaju radi s potravinami, rovnako ani elektricke kable by nemali byt v blizkosti horlavych veci, akymi papier bezpochyby je. Ale inak je to ok (aj ked stojan na mobil je okopirovany z youtube).

  • Dana 09.07.2018, 06:43

    Supeeer ! Milujem,ked mozem veci prerabat a znovuzuzitkovat! My doma vyuzivame rolky na vytvorenie hraciek - malych zvieratiek,ako napr.macicky ,psicka atd. A na ich vyrobu pouzivame stare paskovane ponozky! Od Vas sa mi najviac pacili kvietinky a tiez krmitka pre vtacikov. Vyborne napady, urcite ich zrealizujeme, dakujeme

1

Pridať komentár