Veríte na magické symboly a znamenia? Vieme, aké majú skryté významy

Znamenie na oblohe

Znamenie na oblohe (Zdroj: GettyImages)

Aj vy máte niekedy pocit, že ste dostali znamenie akoby zhora? V mnohých kultúrach, spirituálnych smeroch aj náboženstvách sú prítomné rôzne anjelské bytosti či symboly. Ste aj vy svedkom zaujímavých a opakujúcich sa úkazov, ktoré si neviete vysvetliť? Zastavte sa na chvíľku a spoznajte významy, ktoré sa anjelským znameniam pripisujú.

Biele pierko – ochrana pre vás

Väčšina z nás si už od detstva predstavuje anjelov strážnych ako éterické bytosti zahalené do svetla, s krásnymi krídlami a množstvom pierok. Ak sa teda vo vašej blízkosti začnú vyskytovať jemné biele pierka, ktoré vám padajú pred nohy, na stôl, alebo dokonca do vlasov, vedzte, že váš anjel je blízko a dáva pozor. Je tu na to, aby vás ochránil pred hroziacim nebezpečenstvom, preto nerobte zbytočné riskantné rozhodnutia.

Čas 11:11 – idete dobrou cestou

Vidíte opakovane čas 11:11? Je to znamenie, že ste sa vybrali dobrou cestou. Rozhodnutie, ktoré vo vás už dlho drieme, môžete bez obáv uskutočniť. Túto kombináciu ľudia zvyčajne registrujú najmä v období, keď stoja na životnej križovatke a pred nimi sa otvára niekoľko možností. V numerológii sa číslu 1 pripisuje pozitívna energia, jasné nasmerovanie a rast. Súčtom štyroch jednotiek získame číslo 4, ktoré prezentuje silu a stabilitu. Smelo za zmenou!


Mohlo by vás zaujímať: Vyznáte sa v liečivých kameňoch? Účinok je silnejší, ak ich vyberiete podľa znamenia


Dúha – splnené želanie

Bez ohľadu na vedecké vysvetlenie tohto úkazu, mnohých fascinuje a doslova prinúti aspoň na okamih sa zastaviť a prestať premýšľať nad povinnosťami. Ak ste vo svojich myšlienkach vyslovili želanie a uvidíte dúhu, je veľká šanca, že váš anjel strážny dohliadne na to, aby sa splnilo. Pre tých, ktorí vidia dúhu náhle aj bez predchádzajúceho dažďa alebo sú svedkami dvojitej dúhy, je posolstvo ešte silnejšie – anjeli sú s vami a podporujú vás vo vašom rozhodnutí.

Nájdená minca – znak hojnosti a podpory

Čo robíte, keď nájdete na zemi kovovú mincu? Niektorí sa potešia a odložia si ju ako symbol šťastia do vrecka, iní hodia za chrbát s tajným želaním. Je zaujímavé, že bežným veciam dokážeme pripisovať priam až tajomnú atmosféru. Mincu, ktorú nájdete ležať na zemi a je otočená hlavou nahor, môžete vnímať aj ako anjelské znamenie hojnosti, požehnania a podpory – nielen po materiálnej, ale aj emocionálnej stránke.

Obrazy v oblakoch – blízkosť astrálnych bytostí

Oblaky sú vďačným objektom pozorovania, najmä ak sú krásne tvarované a našu fantáziu ešte stále dokážeme pustiť z oprát. Keď vidíte tvar anjela, letiaceho vtáka alebo srdce, môže ísť o znamenie astrálnych bytostí, ktoré vám dávajú najavo svoju prítomnosť. Už len to, že ste sa pozreli na oblohu práve daným smerom môže znamenať, že nebeské predstavenie je pripravené priamo pre vás a chce, aby ste opäť získali svoj pokoj v duši.


Mohlo by vás zaujímať: Tajomná mágia farieb: Čo prezradí tá najobľúbenejšia o vašej osobnosti?


Náhla zmeny teploty – anjelská energia

Niektoré výklady vnímajú anjelov ako frekvencie alebo vibrácie (teda istý druh energie) a je len na nás, nakoľko sme citliví a vnímaví postrehnúť ich prítomnosť. Ak nám chcú niečo odkázať, dokážu sa tieto vibrácie zintenzívniť a okolo seba spozorujeme náhlu zmenu teploty (chlad, teplo). Stretnúť sa môžete aj s názorom, že anjeli k nám neprichádzajú. Sú s nami neustále a v situáciách, kedy sa nám deje niečo zlé, sa zmení naša frekvencia tak, že zrazu dokážeme vnímať ich prítomnosť.

Pocit, že nie ste sami – vzácna návšteva

Ide o jeden z najsilnejších momentov, kedy máme možnosť byť súčasťou duchovného sveta. Ak ste v miestnosti sami a zrazu vás premkne pocit, že sa na vás niekto pozerá (alebo ucítite letmý závan okolo pliec), nespanikárte a neodplašte tohto posla. Môže ísť o vášho zosnulého príbuzného alebo duchovného strážcu. Dýchajte zhlboka, upokojte svoje myšlienky a nechajte im voľný priebeh. Vaše podvedomie rýchlo odhalí odpoveď aj dôvod, prečo sa s vami spirituálny svet kontaktuje.

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame